Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szürke ötven árnyalata...

A szürke ötven árnyalata filmre gáz egyedül menni moziba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Az a gáz, ha érdekel bármit is, mit gondol rólad pár random ember egy moziban.


Még nagyobb gáz pénzt kiadni 2 óra unalomra, amit soha nem kapsz vissza.

2015. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Mégnagyobb gáz így lehúzni a kérdező ízlését

Egyébként meg, igazad van, mi a francnak foglalkozni azzal, ki mit gondol? Én is járok egyedül moziba. Nincs szükségem egy idióta haverra, aki csak oldalbabökdös a legjobb jeleneteknél mert ő már látta a filmet.

2015. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az elsőnek igaza van a abban, hogy kit érdekel, hogy ki mit gondol, de szerintem kb senki nem nézi ki kivel jön.


Amúgy én a páromat elvittem errr filmre, nagy csalódásra számítottam, de nem is olyan rossz film.


Nem nézném meg többször, de 2 órára abszolút lefoglalt és nem untam, pedig volt már olyan film...

2015. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nézd meg otthon! :

[link]

2015. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Csak párok nézhetik meg a filmet vagy mi? Szerintem ugyanannyira gáz elmenni rá egyedül, mint bármilyen más filmre. Semennyire :)
2015. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gáznak nem gáz, max neked nem lesz olyan jó élmény.

én személy szerint elég nagy film és sorozat rajongó vagyok, de ezt a filmet nem nézném meg sehogy sem az előzetes és az értékelése alapján. még a párommal sem.! :(

természetesen te döntöd el, érdekel e téged valóban. ha igen, azt mondom nem ciki beülni egyedül moziba.

2015. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!