Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme van az Időtlen...

Mi értelme van az Időtlen időkig című filmnek?

Figyelt kérdés

a pasi 6 hónapig mindig február 2.-át éli meg..mindig erre a napra ébred.

De a film végén nem derül ki számomra,hogy mi volt az értelme a fimnek..mi volt a "tanulsága"?


2008. aug. 23. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az amikor mindig a mormota napja van,nem?

Az a tanulsága,hogy teljesen megváltozik emberileg,eleinte egy házsártos ember,és a végére megtanulja kezelni az adott szitut,megtanulja képezni magát,és meghódítani a nőt akibe időközben beleszeret.

2008. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%

Tök jo volt a film sztem

A tanulsäga + kehet az hogy

Amig megnem talälod az igazit addig mindig a szürke hčtköznapokat čled meg mindig ugyanaz

2008. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az sztori elég sok sorozatban is előkerült, itt nem a tanulságon van a lényeg, hanem a helyzetkomikumon: mi van, ha mindig ugyanarra a napra ébredsz, és amit megteszel előző nap, semmivé válik, csak az emlék marad, de csak neked. Hogy használnánk ki egy ilyen helyzetet? Ezen lehet leginkább elgondolkodni. És ezt frenetikus poénokkal fűszerezték, Bill Murray meg hatalmasat alakít. Leginkább az a tanulság, ha már mindenképpen bele akarsz látni valamit, hogy az ember képes arra, hogy egy nap alatt rengeteg hasznos, jó cselekedetet véghezvigyen. Hogy teljesen élje az életét.
2008. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is valami ilyesmire gondoltam mint ti...egyébként nekem tetszett a film.
2008. aug. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!