Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot tudtok ajánlani?

Milyen sorozatot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Láttam már és nagyon tetszett: Pretty Little Liars, Awkward. A Modern family-ből néztem 10-en valahány részt. Mit kezdjek el nézni? Gondolkoztam a vámpírnaplókon, a teen wolf-on, gossip girl-ön, de nem hinném, hogy nekem való :D

Szeretem az olyasmi sorozatokat, ami kicsit horror (mint a pretty)És nem annyira szeretem a fantasy-t. Előre is köszi a válaszokat! :) 12/l



2015. febr. 4. 16:10
 1/8 anonim válasza:
100%
Gossip girl
2015. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gossip girl röviden miről szól? Vagy neked miért tetszik? :) A sorozatbaráton elolvastam az infót róla, de hátha tudsz még valamit mondani hozzá :D
2015. febr. 5. 07:06
 3/8 anonim válasza:
Én most a Vámpírnaplókat kezdtem el *.* és imááádom, a PLL-t is nézem azt is imááádom *.* a Gossip Girt-t is elkezdtem nézni, hasonlít a PLL-hez de mégse,végül is ott is elkezdenek majd nyomozni, de inkább a valós világot, és a gazdagok életstílusán alapszik. A vámpírnaplók inkább fantasy, mint hogy PLL-re hasonlítson :D, de ettől függetlenül nekem sikerült végignéznem 3 évadot 1 hét alatt :D, szerintem kezdj bele valamelyikbe, és max. ha nem tetszik abba hagyod és egy másikba kezdesz bele :D :)
2015. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Előző vagyok :D azt elfelejtettem mondani hogy a Vámpírnaplók az egy kicsit véres, szóval ha te nem szereted a véres "dolgokat" akkor inkább a Gossip-ot nézd :)
2015. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a Vámpírnaplókat , már a 6.évadnál tartok és szerintem megéri megnézni:)Ha valami horrorosabbat szeretnél az American Horror Storyt ajánlom (de csak ha bírod a vért).De egyébként a Teen Wolf se rossz:)Más sorozatok : Grimm , A búra alatt , The Originals*-*
2015. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elkezdtem a gossip girl-t utána jön a vámpír naplók :) Még írhattok sorozatokat! :D
2015. febr. 7. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:

a gossip girl egyáltalán nem olyan mint a pll :DDDD

és kérdező, nem arról szól a GG mint ami le van írva porton meg ilyen oldalakon, az kb csak az első két rész tartalma :D és jó sorozat, nagyon ajánlom.

2015. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DelenaLeonetta válasza:
Vámpírnaplók
2015. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!