Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fanatikus kerestetik =)...

Fanatikus kerestetik =) Sorozat-függő vagy?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan meghatározni, de hasonló mértékű függőségre gondoltam, mint ami a "hardcore" wow játékosoknál áll fenn.


Egy cikkhez (suliújság) keresnék klienseket, ha írnál néhány mondatot, természetesen abszolút anonim módon, megköszönném.


2010. febr. 9. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

önmagában a sorozat függőséget nem lehet összekeverni a virtuális szerepvilág börtönével.

Amíg az egyikben mint külső szemlélő vagy, úgy a másikban "te alakítod" a környezetedet így nyílván sokkal mélyebb fogság alakul ki.

Amúgy A sorozatok "függőit" fanatikusnak a wow függőket pedig lassan "betegnek" tartják. Egyes ázsiai országokban már külön elvonótárbor van az ilyen gyerekek számára. Akik nem tudnak meglenni wow, internet, és mobil nélkül.

Amúgy magamat amolyan hétvégi lusta trekkernek vallom, ha alkalmam és időm nyílik rá akkor 24et vagy star treket nézek. Persze van amikor bejön a képbe az így jártam anyátokkal, vagy az odaát, esetlen dr house, ezek hangulattól függenek.

Alapjában véve a sorozat azért átütőbb egy filmnél, mert a több rész több izgalmat rejt a kedvenc karaktereddel így egy ültő helyedbe megnézhetsz egy évadot is ha elég kitartó vagy.

2010. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Számomra egy sorozat is erősen addiktív tud lenni, mint egy játék. például játékban, mass effect 2, stb stb sorolhatnám mennyire nagyon imádom őket. de a sorozatoknál is ugyanígy elmondhatom, mint például: Gyilkos elmék, prison break(aminek már vége),Dr House,South park, Joan of arcadia(sajnos ennek is vége:( ) tehát minden részt láttam, a szereplőkről mindent tudok, stb-stb. míg egy játék véget ér, a sorozat számomra nem. az a személyiség akit én megismerek a sorozatban, a főhös, a főszereplő, stb, számomra az a személy marad akit én megismertem, és általában figyelem az új vagy régi filmjeit filmkataloguson, és máris töltöm és nézem is meg a filmjeit. így született meg a kedvenc szinésznőm, Amber Tamblyn..
2010. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!