Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Soy Luna? Miről fog szólni?...

Soy Luna? Miről fog szólni? És mikor mutatják be?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,olyan lesz mint a Violetta,de akkor annak nincs sok értelme..valaki tud pontos infókat? :\

2015. jan. 27. 09:49
1 2
 11/19 anonim válasza:
Annyit hallottam,hogy a görkorizásnak jelentős szerepe lesz benne.
2016. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

2016. szeptember 5-én lesz 19:00-kor


És ilyen lenne a rövid tartalom:

Luna (Karol Sevilla) egy átlagos lány, aki Mexikóban él. Egyszerűen éli az életet, amíg meg nem ismerkedik Simónnal, (Michael Ronda) aki szerelmes a lányba, míg ő csak barátjaként tekint rá, azonban felbukkan Matteo (Ruggero Pasquarelli) aki szerelmes lesz Lunába, és ezzel Simón legfőbb vetélytársává válik. Közben a szülei közlik Lunával, hogy Buenos Airesbe költöznek. Itt változik meg Luna élete. A szülei beíratják a Blake South College-be, ahol megtalálja az igaz barátait és ellenségeit is. Ott van Matteo barátnője, Ámbar (Valentina Zenere), aki megtudja, hogy a barátja sokat van Lunával, ezért féltékeny lesz. Luna felfedezi a tehetségét az éneklés iránt, így elkezd délutánonként a Jam&Rollerbe járni, ahol egyszerre űzheti a két hobbiját, a görkorizást és az éneklést. Az Jam&Roller "Open Music" elnevezésű rendezvényén eredetileg Simónnal vesz részt, de később párja nem más lesz, mint Matteo. Időközben fény derül a Benson család titkára: Sharon (Lucila Gandolfo) édesapja, Roberto egy sok-sok évvel korábbi tragédia után örökbe adta másik gyermekének kislányát, Sol Bensont, akirők később kiderül, hogy egy, és ugyanaz a személy, mint Luna.

2016. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Én kíváncsi vagyok a Soy Luna-ra.DE a Violettát nem pótolhatja semmi.
2016. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 fruzsika23 válasza:

Nem nem egyik sem

Szept. 5.én lesz

most promózzák

és a soyluna a korcsolyázós lányról szól persze ő is énekel

mint violetta :) csak őt inkább a korcsolyázás érdekli

és majdem olyan mint a violetta!

2016. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 abrakadabraka válasza:
Ujab baromság amit lehet utálni a ,violetta után...
2016. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Nagyon jó kis sorozat. Egyáltalán nem hasonlít a Violettához.

Én szerettem a Violettát de elegem lett az örökös szerelmi bánataiból meg hogy a Diego meg a Leon meg a Thomas......ezt is szeretem.....azt is szeretem.....namost melyik legyen......és stb és stb

A Soy Luna nagyon jó Nekem idáig a top-top. Szerintem adj neki egy esélyt :)

Nem akarom bántani a Violetta sorozatot csak azért biztos hogy mindenkinek ha csak egy icipicit is de azert mar unta pár részben.

Soy Luna: Hétfő- Csütörtök 19 órától ;)

2016. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Már adják, és indavideóra is fel van töltve, de ugyanolyan mint a violetta, nekem nem annyira tetszik, de azért nem olyan vészes.
2016. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én is Elkezdtem nézni,tetszik!!:))
2016. dec. 6. 19:09
 19/19 anonim válasza:
Annyiban hasonlít a Violettára hogy van benne szerelem is.De szinte minden Disney sorozatban van szerelem.De nem értem,úgy mondtok rosszakat egy sorozatra hogy még meg sem jelent.
2017. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!