Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Soy Luna? Miről fog szólni?...

Soy Luna? Miről fog szólni? És mikor mutatják be?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,olyan lesz mint a Violetta,de akkor annak nincs sok értelme..valaki tud pontos infókat? :\

2015. jan. 27. 09:49
1 2
 1/19 WattacukorPufi ***** válasza:
Úgy tudom hogy 2017végén lesz magyarországon de nekem nem tetszik. Azt akarják hogy világhírű sorozat legyen, de ha az lessz megfeletkeznek a Violettáról!!! Hasonló lessz mint a Violetta de a "lunának" kicsit másabb lessz az élete. És majd azok is fognak járni konertezni-túrnézni. Ennek 5-6 évada lessz asszem
2015. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nincs sok értelme egy Violettához hasonló történetnek.5-6 évad??Az pedig már túl erőltetett és unalmas lenne..de Köszi a választ!:)) várok még válaszokat!
2015. jan. 29. 09:03
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
A Soy Luna szinte ugyan olyan lesz mint a Violetta DE! nem biztos még ez az egész (Forrás Disney Cahnnel) Az előttem lévőnek igaza van csak más lesz az élet:)
2015. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Soy Luna egy Violetta Copy. A Disney azt hiszi a rajongók kinőtték a Violettát, és hogy unják (ami nem igaz) ezért abbahagyják az évszázad legjobb soriját ezért a hülyeségért ami ugyanaz mint a Violetta. Ezzel akarják elfelejtetni velünk a Violettát! De HASTASIEMPREVIOLETTA! (ÖrökkéVioletta)
2015. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

A soy Luna egy olasz-argentín sorozat, amely nálunk 2016 februárjában kerül bemutatásra. A soy Luna arról fog szólni, hogy van egy testvére aki egy gót, utálja de Luna szereti (vagyis mint Ludmila és Violetta a 3. évadban).egyenlőre ennyit tudok! de további ifóért:


[link]

2015. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Vioszarutáló válasza:
Engem érdekel a sorozat. Én a Violettát , amikor az 1. Évadot adták, nem is akartam róla hallani. Belenéztem ,és megtetszett. Most ábrándúltam ki belőle. A Violettának adtam esélyt, a Soy Luna is kiérdemli.
2015. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 beluska254 válasza:
Luna-ék Cancun-ról Buenos Aires-be költöznek, az anyja ott kap az anyja állás lehetőséget mint személyi séf. Ámbár-éknál lesz séf, így hozzájuk költöznek be (Ámbár aka Valentina, a szőke undok csaj), mindemellett Luna ott egy eléggé Elit suliba jár, egyenruhában stb... Ámbár meg egy görkorcsolyás (zenei) művészeti helyen tanul előadónak és Luna is felfedezi ezt a helyet és ő is oda akar majd járni, valamint Ámbár fiúja Matteo (Ruggero - Federico a Violettából), és Luna szerelmes lesz belé. Nos nagyjából ez az eredeti története, valamint Pablo, Gregorio és Marotti-t játszó színészek is szerepelnek a sorozatban, persze más szerepben. Ez lenne a történet, nem teljesen ugyanaz mint a Violetta, de azért hasonló.
2016. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

WattacukorPufi

Szerintem nem fognak megfeledkezni a Violettáról (Legalábbis én SOHA!) Ez egy örök élmény lesz mindenki számára. (Főleg a koncertek BP-n. Én kettőn is voltam és garantálom, hogy a Violettát semmi és senki sem fogja tudni pótolni az én szívemben! SOHA!) A Violetta teljességgel PÓTOLHATATLAN! A lényeg: Annak ellenére, hogy sokan utálják a Soy Luna-t és azt mondják róla, hogy Violetta copy, de szerintem ez nem teljesen igaz. Jó, valamiben hasonlítanak. Na és? Attól még lehet egy jó sorozat belőle. Én is tudom, hogy ez nem Violetta, és nem is lehet az! SOHA! A Violetta mint már mondtam teljességgel pótolhatatlan! Én néztem a Soy Luna-t mikor elindult, (Március 14.) úgy kb a 15. részig de közben egyre idegesebb lettem. Egyszerre már ott tartottam, hogy "Kész! Elegem van! Ezek a Violettát akarják pótolni! Én ezt nem nézem végig!" Nem bírtam elviselni, egyszerűen irritált. Minden résszel egyre jobban utálltam. Még a zenéjét (bármennyire is tetszik) sem bírtam elviselni. Nagyon megundorodtam tőle. Azt gondoltam, ha a Violettát befejezték és nem is tudnak olyan sorozatot csinálni ami eltér tőle akkor inkább hagyják a francba az egészet, egyáltalán ne is csináljanak semmit. Valahogy minden jelenet a Violettára emlékeztett. Úgy éreztem/érzem, hogy ezzel a sorozattal azt a HATALMAS űrt próbálják betölteni amit a Violetta hagyott maga után amikor vége lett. De mindenki tudja, ez LEHETETLEN. Egyszerűen nem lehetséges! De ők ezt nem akarják/nem bírják belátni. Nagyon sértő a Violetttára nézve ez a Soy Luna.

Szóval ez volt kb két hete.

De azt gondolom (miután, kicsit jegeltem a Soy Luna-t és belemerültem a Violetta utolsó részibe. A Violetta mindíg képes volt lenyugtatni, elfeledtetni velem minden gondomat bármekkorák is voltak. Mostanában, vagyis pontosabban tavaly júlis 20-óta mélyen depressziós vagyok, de a Violetta mindíg képes segíteni, a jobb kedv és a gyógyulás érdekében. Ha a Violetta nem lenne, most nem lennék egyre közelebb a depim elhagyásához szóval ezt is és minden mást GRACIAS VIOLETTA! :) ) minden és mindenki megérdemel még egy esélyt, még a Soy Luna is! :) Szóval kíváncsian várom már a Magyarországi premiert, hogy megadhassam azt az esélyt. De addig még van egy kis idő ami alatt igen sok minden történhet. Ó és még valami. Történjen bármi, akár megszeretem a Soy Luna-t, akár agyvérzést kapok tőle, :D :D egyetlen egy dolog SOHA DE SOHA nem fog változni: a Violetta MINDÍG az 1. lesz a szívemben, ha pedig megszeretem a Soy Luna-t akkor az csakis a 2. lehet mellette de 1. SEMMIKÉPP sem lehet, SOHA!

SOHA NE feledd: VIOLETTA FOREVER! <3 <3

2016. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mia2636 válasza:
Én igazából örülök,hogy hasonlít a Violettára! Mondjuk ha nézed akkor elképzeled mintha a folytatása lenne!
2016. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Szandika19 válasza:
Hát előzetest már mutatták de csak annyit hogy hamarosan a Disney csatornán fog menni magyarul.
2016. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!