Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

december 31. én este játszotta valamelyik adó. egy részletet láttam belőle ami arról szólt hogy volt egy állítólagos apa-fia páros akik elmentek egy fickónak a házába és azt állították hogy az apa az ő apja és a fiú az ő testvére. A fickó nem veszi be hogy az apja és azt hiszi hogy csak pénzért jöttek ide, ami igaz volt de az "apja" azt mondta hogy hogy képzel ilyen hülyeséget. megemlítették benne a peso-t mint pénznemet így gondolom valami délamerikai film lehet. Amúgy még némi apróság hogy fekete elegáns ruhába volt az apa-fia páros és a fiú idehívta a barátnőjét aki ismeri a fickót akinél voltak.


nagyon megköszönöm aki a leírtak alapján tud segíteni! :)



2015. jan. 8. 14:33
 1/8 anonim válasza:
A film nem ismerős, de ha beírod google-ba a dátumot és a csatorna nevét akkor megkapod. Pl itt: [link]
2015. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi de vissza nem tudok keresni.. csak előre... vagy lehet csak én nem bírom??
2015. jan. 10. 20:28
 3/8 A kérdező kommentje:
esetleg van olyan oldal ahol vissza lehet nézni a december 31.-ei műsorújságot? mert az előbbivel csak január 9. ig tudtam menni
2015. jan. 10. 21:03
 4/8 anonim válasza:
a link amit küldtem az 2014.12.31-edikei. csak a megfelelő csatornát kell megkeresd a jobb oldani oszlopban. Ha így sem találod akkor csak a dátumot írd be meg a TV csatornát amelyiken ment a film és megtalálod.
2015. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
látom, de amikor megnyitom a mai nem van időpontként beírva és ha másikat akarok választani akkor csak előre lehet menni visszafelé nem...
2015. jan. 11. 08:20
 6/8 A kérdező kommentje:
vagyis hogy amikor megnyitom akkor a mai időpont van benne és nem tudok visszamenni
2015. jan. 11. 08:22
 7/8 anonim válasza:
akkor írd be a google-ba azt a dátumot amit keresel meg a tv csatornát, majd keresd ki azt az oldalt amit mutattam. úgy ki fogja adni
2015. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úgyis megkerestem és az oldalon szintén január 11.-ét írt....
2015. jan. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!