Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a film mar megjelent? Vagy...

Ez a film mar megjelent? Vagy meg Keszuloben van? (lent) Ez az a kep amirol tudok hogy filmbol valo

Figyelt kérdés

[link]


Meg tavaly lattam a youtube-on ennek a filmnek a

forgatasat, es nagyon kivancsi lettem volna ra......de nem tudom hogy most mi lett vele ugy oszinten mert hat sehool nem mutattak be.........elveszett. Valaki tud rola valamit????


2010. febr. 5. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de a nő a képen Julian Moore, aki gyönyörű és nagyon jó színésznő.
2010. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Figyelj ökör, unatkozol?OLyan kis görény fajta lehetsz.Tudod nagyon jól hogy nem filmről van szó, a youtub-on nem is létezett soha előzetes, hiszen ez a disney-nek a reklám kampányából való, mint a kép neve is elárulja The little mermaid.


Nem mellesleg Michael Phelps is ott úszkál a vízben.

2010. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kedves második!!


azért nem kéne rögtön lehurrogni a kérdezőt...azt írta látta youtube-n valószínűleg filmnek hitte,nem tudhatta h.csak reklám...

2010. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen masodik ez jol esett.:( A youtube-on lattam rola egy kis filmet es azt hittem hogy film elozetes:( Ezert kerdeztem meg...mellesleg a youtube-on azt is hallottam hogy az egyik fiu benne Uszo a no meg az a Julianne-nek eredeti voros a haja es hogy a kis lanya imadja a kis hableanyt ezert is vallalta el ..ezt az egeszet. En azt gndoltam hogy ez film melozetes:( Nem tudtam hogy nem...Koszi harmadik rendes vagy


Katica 14:(

2010. febr. 6. 00:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!