Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legolas-rajongók! Ti is...

Legolas-rajongók! Ti is elképzeltétek már, hogy reagált volna Legolas, ha nem ér oda időben megmenteni Tauriel életét, hanem mondjuk csak fél perccel később?

Figyelt kérdés

SPOILER!

Például amikor Thranduil akarja kinyírni, vagy mikor Bolg a Hollóbércen, a szakadéknál.



2015. jan. 3. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2015. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem mert még nem láttam a hobbit 3-mat. Milyen volt?
2015. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*mármint a film
2015. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legolas mimdenhol ott van időben:'D Ezt hidd el nekem
2015. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 shofia ***** válasza:
65%
Én már elképzeltem, és nagyon cuki, és szomorú. Főleg, hogy rátaláltam Tauriel és Legolas háttértörténetére könyvben, és annyira jó. (egy tündelányról a címe) Érdemes elolvasni a Legolas és Tauriel rajongóknak.
2015. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
5#-ös ugye tudod hogy azt a háttértörténetet nem TOLKIEN írta, hanem csak valaki kitalálta?
2015. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt én is olvastam naon tetszik....de nem Tolkien írta! Valószerű de sok hiba voltam.
2015. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. Vok. a gép bevadult és hülyeséget írogat...azt akartam h sok hiba van benne
2015. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
# 7! Milyen hibákra gondolsz?
2015. jan. 31. 09:55
 10/11 shofia ***** válasza:
52%
6#-os, Tudom hogy nem tolkien írta, de Taurielt eleve nem Tolkien találta ki, Peter Jackson meg nem foglalkozott vele, én meg tudni akartam valamit Taurielről, és csak egyetlen lány volt az, aki foglalkozott vele, ezért én, és a barátaim azt mondtuk, hogy jól van, akkor legyen ez a hattértörténete, mert ha más nem foglalkozott vele, nem mondhatja, hogy ez nem így volt. Nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele, majd mondja el valaki a véleményét.
2015. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!