Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Superman-nek ki lenne az...

Superman-nek ki lenne az ellensége innen?

Figyelt kérdés
Tehát Superman-nek ki lenne az ellensége a Marvel univerzumból?

2015. jan. 1. 20:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Miért is? Az egyik egy idegen parazita és egy ember összekapcsolódása, a másik pedig egy emberke aki egy szuperszteroidot használ.Még a képességeik sem hasonlóak.

Venomnak szerintem nincs igazán párja, mert nagyon eredeti.

Egyéblént szerinted ki vasember dc-s megfelelője, mert batman kilőve holdlovag miatt.Szerintem Steel, de kíváncsi vagyok a te véleményedre is.

2015. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vasember dc-s megfelelője Arany Fej (Booster Gold) lenne, Batman-nak meg a dc-s megfelelője Amerika Kapitány lenne .
2015. ápr. 4. 21:23
 13/19 A kérdező kommentje:
Vagy Batman-nak inkább Black Panther lenne a dc-s megfelelője.
2015. ápr. 4. 21:24
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát szerintem holdlovag jobban hasonlít batmanre:

-nincs szupererő

-gazdagság

-éjszakai ,,életmòd"

-kütyük

-járművek(batwing/batjet-moonjet)


m.youtube.com/watch?v=3tBmxGQraws

Monduk nekem Booster Goldot és Vasembert soha életemven nem gondoltam volna egymás megfelelőjének.

Boostert annyira nem ismerem, de egy időutazó ellenfele egy állig felfegyverzett, páncélos igazságosztó, na ez érdekes.Ez a te véleményed, én megmaradok a páncélos a páncélos ellen elvnél.

De most ìgy belegondolva Kék Bogáron is páncèl van.

És szerinted ki Fekete Kanári ellenfele, Vészmadár vagy Fekete Villám.

2015. ápr. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Superman-nek, esetleg Gladiator lehetne ellenfele. Vasembernek pedig, szerintem Stripe. :)
2015. ápr. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Fekete Kanári ellenfele Fekete Özvegy lenne. (szerintem)
2015. ápr. 6. 07:47
 17/19 anonim ***** válasza:

Most már értem a logikádat.Te a külső+ személyiség alapján döntesz.Ugye?

Mert ha igen, akkor teljes mértékben igazad van.Én inkább a képességeket vettem figyelembe.Amit még nem tudtam eldönteni, hogy Thornak ki az ellenfele.Én Shazamre tenném le a voksot.

2015. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én is Shazam-ra gondoltam.
2015. ápr. 7. 19:13
 19/19 DarkKnight ***** válasza:
Szerintem Fekete Kanárinak nem Fekete özvegy lenne az ellenfele, mert másak. Már csak Fekete kanári hangos képessége miatt is. De ha már kérdezted, Fekete villám 100 hogy nem lenne az ellenfele, mert ha kimond egy szót, biztos hogy megsemmisül Fekete kanári. Tehát az ellenfele Vészmadár, ha MÉLTÓ ellenfelet keresünk.
2015. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!