Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutoban Sasuke meghal? Es...

Narutoban Sasuke meghal? Es ha meghal melyik reszben? Es ki oli meg? Es sakuraval osszejon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 14:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz Sakura terhes Sasuke-től. Sasuke nem bírja őt.
2011. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most nem bírja de ha a mangát olvasnád akkor már ott is látszik (habbár már egy ideje nincs benne a mangába Sasuke) hogy egy kicsit olyan megint mint régen és ez azt sugallja hogy lehet erre esély mivel én ezeket feltételeztem nem pedig kijelentettem!


Sakurának azért nagy esélye van rá hogy össze jöjjenek, mert Kisimoto is úgy alkóta meg őket hogy majd össze jönnek mert ott van Hinata meg Naruto is és a végén ők is össze jönnek feltételezhetőleg.


De ez csak egy hipotézis mivel sok féle végkifejlet lehet.

2011. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Sziasztok! Sasuke nem fog meghalni ez biztos úgy ahogy Naruto sem mert az a lényege az egésznek h majd Naruto Hokage lesz!!!! Sakura BIZTOS h nem hal meg mert Sasuke szereti Sakurát csak az a bosszúvágy eltakarja az érzéseit!!!!

Itt egy interjú lefordítva (csak a lényeg amit mondott benne Kishimoto):::


2009. december 29-én egy japán magazin készített egy interjút Masashi Kishimotoval, és megkérdezték tőle, hogy melyik párost szereti jobban: a Naruto és Sakurát vagy a Naruto és Hinatat? Erre Kishimoto beismerte, hogy ezek közül EGYIK PÁROST SEM szereti. Ezután egész nyíltan közölte, hogy ugyebár Sasuke a kedvenc szereplője és ez is szerepet játszik abban, hogy jobban kedveli a Sasuke és Sakura alkotta párost.

Ezen kívül még arról volt szó, hogy nem szeretné shounen aival elrontani az egész Naruto végét(hogy semmi szerelem nem lesz benne és happy end- lesz), mivel a fanoknak legalább a fele még most is fiú és hozzátenném, hogy a lány-fanok egy része kifejezetten rühelli a yaoit(mindenki kipurcan...stb.).

2011. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
folytatnám tovább is!!! De Sakura-t védi is Sasuke csak ugye báár a bosszúváágy ami eltakrja az érzéseit!! És higyéétek el nekem hogy Sasuke vissza fog térni Konohába mert amikor majd Naruto-val foh úgymond "harcolni" akkor Naruto szerintem még próbálja visszahozni Sasuke-t, de ez nem érdekeli majd Sasuke-t... MAjd mikor Naruto vs. Sasuke lesz és Sasuke átváltozik azzal a billoggal akkor jelenik meg Sakura és úgy ahogy mikor 12 évesek voltak ugyanúgy átöleli hátulról és visszafogja mert mondom SASUKE SZERETI SAKURÁT!!! És Kishi-nek is a SasuSaku páros a kedvence szal tuti h nem nyíratja ki Sasuke-t... Naruto-t meg nem nyírathatja ki mert ő Hokage lesz majd!! :))
2011. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
:) el írtad... az átok bilog már régen nincs Sasukén. Most a susano'o van neki meg persze az ertenal mangekyou vagyis az örök mangekyou sharingan :)
2011. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Jah télleg.... Csak most elkezdtem megint előlről nézni a rendes Naruto-t... :// Mennyire bezavarja így az embert xD Köszi h szóltál :D
2011. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Két dolog biztos: (Narutot idézem, ami sztem Kishi gondolata is) Vagy mind a ketten meghalnak, vagy mind a ketten túlélik. De Sasuke nem gonosz, csak teljesen elvakította a bosszúja. Illetve az is tuti, hogy ha meghalnak Naruto előtte még Hokage lesz, enélkül nem nyírná ki Kishimoto:D


Szerintem két dolog lehet, vagy megváltozik, és visszatérnek (ami szerintem atörténet folytatása miatt esélyesebb) vagy mind a ketten meghalnak, kétségtelen h ez drámaibb lenne, de ezzel véget érne a történet is, sztem Kishimoto meg akarja folytatni majd.

2012. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Ino559 válasza:
0%

sajnos Sasuke meg fog halni.

el is mondom hogy.

annyira emlekszem, hogy Hakumi valamifele tukroket csinal es korulveszi Sasuket es Narutot.

a vege fele Hakumi meg akarja olni Narutot, es majdnem sikerult neki, de Sasuke Naruto ele alt, igyhat ot ertek a tuk.

valamikre visszaemlekezet sasuke, es utana the end.

meghalt.

Sakura nagyon sirt.

meg a Naruto jatekban is majdnem igy tortent.

de a jatekban Kakashi sensej megoli Zabuat.

pont mint a filmben.

ugyhogy, SASUKE fanok, sajnalom.

higyetek el, o volt a kedvencem.

szerintem Narutot kellet volna megolni.

2012. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: ott nem hal meg xD
2012. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Roman0.4 válasza:
manga alapján - most van 2013.7.18 - lehet hogy meghalt a tegnapi manga részben de lehet hogy MINATONAK sikerül megmenteni narutot es sasuket OBITOTO
2013. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!