Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutoban Sasuke meghal? Es...

Narutoban Sasuke meghal? Es ha meghal melyik reszben? Es ki oli meg? Es sakuraval osszejon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 14:43
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
kerlek irjatok..plsss....es ha mar irtok akkor lecci irjatok mar le h mi lesz naruto utolso reszeben
2010. febr. 3. 14:53
 2/24 anonim ***** válasza:

nah..amig tart manga,nincs olyan mi lesz végén,ezzel-azzal mi lesz..de ahol tart manga,gynítom:


Igen,sasuke meghal.Gyanitom naruto öli meg,amiért elakarja pusztitani konohát


Nem,nem jönnek össze..elején lehet sasuke aranyos volt meg minden,de most már egy szökött ninja,akit meg kell ölni..esélyesebbnek találom naruto-sakura párost ;)

2010. febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

1 Kezd el olvasni a mangát

2 Már jó lenne ha Szöcske meghalna de nem hal meg mert... nemtom Kishi bácsi nem akrja megölni mert népszerű szereplő

3 talán most fognak összejönni a multheti manga alapján ( de ez már Shippuuden )

2010. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Háát... én a mangát nem olvasom, és a Shuupinen-t (vagy hogy kell írni)sem nézem. Asszem 2008-ban volt a Jetix-en egy rész, ahol majdnem meghalt... de hogy hogy éledt újra, arról fogalmam sincs... :X
2010. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Háát nézni kéne !!! (és mellesleg a Jetix-es változat egy rakás szar és még enyhe voltam mindent kivágtak belőle minden harcot minden vért illetve a fordítása is rossz volt én eredetiben nézem japánul magyar felirattal és volt h teljesen más volt a duma témája de mind1. ) szöcske sokáig nem fog még meghalni MERT FŐSZEREPLŐ és nem halt meg csak beájult a Hakuval vívott harcban ENNYIT a jetix-ről )
2010. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Hát gyanítom hogy sajnálom,de...sztem meg fog halni...Hiába főszereplő, ha van három főszereplő, max egy lehetséges hogy meghal...:(...Mivel Szöcsi gonosz és már csak Narutó kedveli, és már kétszer majdnem megölte Sakurát nem hinném hogy Sakura szerelmes lenne még belé(de Sakuráról elkébzelném hogy ha meg is ölné Sasuke nem zavarná, szeretné továbra is XS)Na de mind1 szerintem Sasuke nem éli túl és lehet hogy Naruto sem (azt mondta Naruto hogy együtt halnak meg)
2010. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
szerintem naruto és sóska egyszerre fognaj meghalni, és the end!
2010. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Sasuke meghal???? Neeeeeeeee!!!!! Nem akarom,hogy meghaljon :'(.
2011. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hát én sem szeretném,de ki tudja mi leszs a vége :(

Már oylan sok kedvecem meghalt a sorozatból,hogy már semmin nem lepődnék meg...

2011. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sasuke nem fog meghalni mert Madara védi de Madara se bízik teljes mértékbe Sasuke-ba mert amikor mondta hogy ültesse be neki Itachi szemeit akkor Madara is meg lepődőt a döntésen de szerintem Sasuke-val az lesz hogy a háború közben Madara ellen fordul és a teljes erejű Susano'o és Ameterasu kombinációval Madarára támad mivel az már kiderült hogy bűntudata van Itachi miatt és ezzel akarja a hibáját jóvá tenni bár ez még így is meredek lesz mert Madarának ott a Rinegan és elég durva lesz és az lesz szerintem a vége is hogy vagy Naruto-t vagy Sasuke-t megöli Madara vagy a másikért feláldozza magát és a legvalószínűbb hogy Sasuke menti meg Narutot és ezzel minden bűnét meg bocsássák neki de meg hal de Sakura addigra terhes lesz és így a klán újra éled és The End :P
2011. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!