Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régebbi mesét keresek,...

Egy régebbi mesét keresek, aminek nem tudom a címét. Valaki?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy volt benne egy királyfi vagy valami fejes csávó, aki beteg volt és nem sok ideje volt már hátra. A halál már mellette járt, aki ugy nézett ki, hogy volt egy fekete ilyen köpenye vagy kabát meg egy nagy fekete karimás kalapja. és az volt a vége, hogy nemis tudom, hogy a királyfi halt e már meg vagy valaki más helyette, de az volt a lényeg, hogy a halál valamit csinált a gyertyákkal, amik az emberi életet jelképezták, hogy ha leég, akkor az illető meghal. talán az egyik gyertyát rátette egy másikra, és így más valaki halt meg helyette. már nem vagyok benne biztos, hogy hogy volt de ez a gyertyás rész tuti van benne. Ez még valoszínűleg 90-es években levő mese volt. és mintha nemis különállo mese lenne, hanem egy mesesorozatnak, talán grimm-nek az egyik epizódja. légyszi, aki felismeri, írjon. Köszi. :)
2014. dec. 17. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Basszus, nagyon ismerős, de nem emlékszem a címére. Most én is kíváncsi vagyok.
2014. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem ugy rémlik, mintha valami mesesorozat egyik része lenne, talán éppen grimm. nemtudom. a youtubén amik fenn vannak, azok között nem találom.
2014. dec. 17. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!