Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki ismeri ezt a mesét? (Bővebb...

Ki ismeri ezt a mesét? (Bővebben. )

Figyelt kérdés
Nem sok mindenre emlèkszem már belőle, évek óta keresem, és szerintem kb. minden emlèkem kikopott róla. Azt tudom, hogy az elején egy kiscsaj befut egy lèpcsőbe épített ajtón, elalszik. Innentol talán egy sütöde(?) amihez hosszú lépcsö vezet ugrik be. Tuti, hogy van benne valami szerelmi szál is, de, hogy pontosan mi, azt nem tudom. A vége pedig az, hogy anyukája ébresztgeti, ès kiderül, hogy mimden csak álmodott. Ja és animációs mese.

2014. nov. 30. 10:17
 1/4 A kérdező kommentje:
És még egy eszembe jutott, ha már itt ez a kérdés. Ez is egy animációs mese. A kiscsaj meglátogatja az apukáját, valami tóparton, es felgyullad a ház, pedig az volt az egyetlen közös emlékük, majd valami hajót építenek. Ebből sincs sok infóm, de hátha.
2014. nov. 30. 10:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Őőő.. Nem épp a kiscsajt egy nem tudom milyen nő elkapja és nem igen engedi el, és a kislány elszökik és megkeresi az apját?
2014. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert, végülis van egy ilyen mese sőt az Tom és Jerry :D

Amikor megtanulnak beszélni és a kiscsajnak segítenek megtalálni az apját, lehet erre gondolsz, nem tudom :DD

2014. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
EZ AZ, Uristen koszonom!!!:Dddd
2014. nov. 30. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!