Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violetta 3. évadjában mi...

A Violetta 3. évadjában mi fog történni?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy megkérdezem, mert már elkezdték adni a sorozatot és reméltem hátha most már tudja valaki mi fog történni. Láttam egy csomó videót, utána olvastam, de semmit nem tudtam meg róla. Max. azt, hogy Violetta beöltözik majd valami vörös parókás lánynak, vagy valami ilyesmi.
2014. nov. 28. 16:58
 1/5 KérdezőésVálaszoló válasza:
Igen ez a vörös hajú lány tényleg Violetta, a neve Roxy. Azért öltözött be, hogy kémkedjen Leon és Gery után. Beállt Leon zenekarába. Csókolózik Leon és Roxy, Leon nem tudja, hogy Roxy valójában Violetta. Közben álmodott Violettáról A 40. részben rájön Leon. A 3. évadban Megjelenik Priscilla, Ludmilla anyja, Germannál fognak lakni. A 3. évadban Esmeralda, Lara és Jackie sem lesz benne. Germannak és Angienek lesz egy gyereke, akit Marianak fognak hívni. Az új tánctanár, Milton szerelmes lesz Angiebe. Leon kómában lesz, de felébred mikor Violetta megcsókolja. Leon és Violetta együtt lesznek végig. Diego már nem Vilut, hanem Frant szereti, csókolóznak is, azt nem tudom, hogy Fran akarta-e. Sajnos ez lesz az utolsó évad.
2014. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KérdezőésVálaszoló válasza:
Azt kihagytam, hogy Antonio meghal. :(
2014. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezeket honnan tudod? sehol nem láttam ilyen spoilereket...:/ ez biztos mind? :O
2014. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egész biztos, YouTubeon nagyon sok minden fent van.

Azt hozzátenném, hogy Prscila és Germán össze fognak házasodni.

És Fran meg Diego az elejétől fogva együtt lesznek

2014. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

értem :)

de már az 50. részen is túl még mindig nem történt semmi germangie téren...jó lenne ha a dolgokat nem az utolsó pár részben kapkodnák össze...:/

2014. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!