Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Darth Vader vs James Bond. Ki...

Darth Vader vs James Bond. Ki nyerne?

Figyelt kérdés

Képzeljük el,hogy az angol ügynököt a Halálcsillagra szólitja a küldetése. Az utjába kerülő rohamosztagosokat likvidálja de egyszer csak belefut Vader nagyúrba. Bond fegyvere egy feltunningolt pisztoly és egy zöld fénykard. Vader a piros fénykardjával harcol.

Ja és Chuck Norris nem játszik természetesen :)



2014. nov. 6. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Bond.. De nem örülhetne sokáig a győzelemnek mert a következő sarkon ott varja chuck norrys :)
2014. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

De James Bond nem tud bánni a fénykarddal, csupán egy ügyes ügynök. Vader viszont behatóan ismeri az erő sötét oldalát és képes arra, hogy az erő segítségével távolról megfojtson embereket, ahogy ezt többször is bemutatta a filmekben. Tehát nem lenne kardozás, egyszerűen az erő segítségével megfojtaná James Bondot.


Szerintem :)

2014. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát a sima karddal biztos tud bánni Öfelsége titkosügynöke azt láthattuk(A Halj meg máskor-ban asszem). Nem tudom fénykardozni másabb-e. Ez egyik SW filmben/sorozatban se volt benne.

Ja arra én is gondoltam,hogy Vader távolról fojtogatja és még a vodka martinit is kipréseli belőle :)

Várom a további válaszokat,de köszi az eddigieket is :)

2014. nov. 6. 22:29
 4/8 forestpas3 ***** válasza:
93%
ha James tud az erővel bánni, világossal akkor szerintem kitartana egy jó darabig, de ha a sötéttel akkor kb egyenlőek lennének (de én akkor is Vaderrel szavazok), ha pedig egyáltalán nem akkor 1 percig sem tartana a harc/párbaj
2014. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
*Első válaszoló* en azért bondot választanám mert ő eddig bármilyen nehéz helyzetbe került mindent megoldott. Na meg fasza az oltonye :D es tuti hogy lenne valami kütyüje ami főlfögja a sötét erőt
2014. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vader vele van az erő. Na meg hiába lehet Bondnak fénykardaja, ha nem tud olyan jól bánni vele mint Vader.
2014. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

az új idők szerint a rohamosztagosok már nem olyan gyermeki csetlő botló balfékek,mint az alap sorozatban,hanem képzett és hatékony tömeggyilkosok.

szóval már bennük elbukna bond.

2014. nov. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
2014. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!