Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik (James Bond? )...

Ez melyik (James Bond? ) filmben van?

Figyelt kérdés

Az sem teljesen biztos, hogy James Bond filmben van.

Csak annyira emlékszem, hogy egy férfi meg egy nő egy különleges társaságba keveredik és mielőtt tovább, nagyon megkövetelik tőlük, hogy maximálisan eltávolítsák a testükről az összes koszt vagy mi volt. Rá kellett meztelenül állniuk egy nagy futószalagra (úgy rémlik) és folyatták rájuk a forró fizet, adtak nekik tusfürdőt meg sampont meg mindent és nagyon meg kellett fürdeniük és valami talán mérte is, hogy hány % kosz van még rajtuk. Hú, ez nagyon kevés, tudom, de csak ennyi maradt meg gyerekkoromból és annyiszor eszembe jut ez a jelenet zuhanyzás közben, hogy most már meg akarom nézni az egész filmet.



2013. dec. 1. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dr. No
2013. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg fogom nézni, de azon gondolkodtam, hogy előfordulhat egy Indiana Jones filmben volt. Teljesen össze vagyok zavarodva. De köszönöm a tippet, utánanézek!
2013. dec. 2. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban a Dr.No
2014. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!