Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki az erősebb:...

Szerintetek ki az erősebb: Terminátor vagy egy Predátor? Ha harcra kerülne sor, melyik kerülne ki győztesen? :D

Figyelt kérdés
Tudom, ez nagyon nagy hülyeség, baromság, de ez az én fantáziám. Ha a filmbeli képességekkel rendelkeznének akkor melyikük győzne? :D
2014. nov. 3. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Predátor.
2014. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Terminátor, egyértelműen. A predátor hobbiból vadászik és van, hogy visszavonul, de, ha a terminátor megkapja a parancsot, hogy ölje meg őt, még akkor is erre fog törekedni, ha már hiányzik a karja meg a lába. Plusz a predátor egyetlen hatásos távolsági fegyvere a plazma ágyú, az Arnie-féle terminátor gyakorlatilag csak ilyenekkel operál, ha a jövőbeli fegyvereit is számításba vesszük, akkor meg esélye sincs a csáprágósnak. Az álcázó készüléke nem sokat ér, mert a terminátornak van hőkamera az érzékelőjében. Közelharcban egyértelmű, a gép veri a földönkívülit, a pengékkel legfeljebb csak a borítását sérti meg, ha meg ököllel üti meg, akkor eltörik a keze, a terminátor meg egy ütéssel betöri a koponyáját.

Itt egy fanatikus vadász és egy gyilkolásra kifejlesztett robot áll egymással szemben. A csapdák nem sokat érnek ellene, mert észreveszi őket, a lesből támadás se működik, csakis a szemtől-szembe harc, amiben esélye sincs. hacsak a predátor nem hord magánál egy acélkohót, amibe véletlenül belepottyan a terminátor, akkor talán van esélye, máskülönben nem.

2014. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Egy T-800-ast simán szétszedne egy yautja.
2014. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es:

Én eddig úgy gondoltam, hogy a Predator az álcázó berendezésével simán kicselezi a Terminatort, de most, hogy leírtad ezeket a tényeket, tényleg igazad van! El is felejtettem, hogy a Terminatornak van hőkeresője. De dzsungelharcban talán sikerülne a Predatornak, a filmben is megemlítik, hogy neki a dzsungel az otthona. Na meg ha haldoklik, akkor aktiválja az alkarján levő bombát, és akkor már nem valószínű, hogy túléli a Terminator.

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. nov. 3. 19:43
 5/8 L Diablo válasza:
76%
Természetesen a terminátor :D
2014. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el az ide vágó képregényt, hátha abból kiderül.
2014. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. nov. 4. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűsítem, hogy a T800-nak ellenfél lenne, de a T 800 győzne inkább, a 2-ben foglaltak miatt.

T 1000-rel szemben nem is kérdés sztem... A T1000-ben kb nem tud kárt tenni a Predator.

Az már izgalmasabb, hogy vajon Alien, vagy Terminátor...

2014. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!