Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki alakítja a Jóban Rosszban-b...

Ki alakítja a Jóban Rosszban-ban Halász Gergőt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ripka Kálmán, egy 15 éves kecskeméti srác.
2010. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ripka Kálmán, Kecskemét
2010. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ő az. Egy suliba járunk, ritka beképzelt egy gyerek.
2010. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen?:O

Mesélsz róla?Kíváncsi lennék a sztorikra...olyan hülyén beszél xD

2010. febr. 4. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon ismerem, de kb. 1 héttel az első rész előtt, amiben szerepelt már ott ecsetelte a sulibüfé előtt a kis lánykáknak, hogy milyen sokat keres a sorozattal meg, hogy neki nincs ideje tanulni, mindig Budapestre kell mennie forgatni. És mellesleg egy Adonisznak tartja magát...
2010. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon nagyképű,én már nagyon régóta ismerem.van egy ''ki ha nem én'' beütése,amitől a falra lehet mászni.
2010. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a sorozatból nagyon cukina tűűnik *-* csakmiatta nézem. és tényleg jól néz ki xddd
2010. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ó egy csomó lány bele van esve.Sajnos..:D

Nem jófej,:/

olyan áá...meg akarom ismerni..helyes és <3

2010. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ripka Kálmán.Aki ismeri őt az irjon erre yahoo messenger:adibrigitta vagy ide msn:adibrigitta.Elöre is kosz
2010. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ismerem régóta. Egyszer együtt szerepeltem vele egy színdarabban, de akkor még nem volt a Jóban Rosszban-ban.

Akkor még rohadt jófej volt. Lehetett vele dumálni bármiről. Most viszont hogy "befutott", már ritkán találkozunk.Érezni lehet h megváltozott, de nem a sorozat, hanem inkább Pest hatására. Velem nem szokott beszélni a keresetéről. Tudja h nem érdekel.

2011. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!