Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartják nevetségesnek...

Miért tartják nevetségesnek azt ha soha nem hallottam még Adam Sandler-ről és Katy Perry-ről?

Figyelt kérdés
Egyetlen filmjüket sem láttam és nem bánom, mivel úgy gondolom beletartoznak a mainstream, semmitmondó filmekbe.
2014. okt. 14. 18:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor viszont örülj neki, hogy ki tudsz válni. Ez a lényeg, hogy mindenki találja meg a saját útját. Nem tudod miért tartod végleteknek.
2014. okt. 14. 23:23
 12/16 anonim ***** válasza:
Adam Sandler a legjobb színész? Ilyet se hallottam még.
2014. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"akik ezen nőnek fel soha nem vesznek majd kezükbe könyvet"

Ez végletes és általánosítás is.

2014. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Valóban ez de ezt tapasztalatból mondom sajnos és nagyon nem szívesen.
2014. okt. 15. 16:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem nevetséges, inkább csak furcsa, mert nem tudom, hogy tudtad kikerülni. Szeretni én se szeretem őket, középszerűek, Adam Sandlert kifejezetten alpárinak tartom. Szóval inkább csak rácsodálkozom, hogyhogy eddig nem jöttek szembe veled a filmjeik/zenéik.
2017. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként azt én se gondolom, hogy nem vesznek kezükbe könyvet. irodalomban járatos ismerősöm, aki maga is zenél, színház iránt is érdeklődik, gimis korában szerepelt is Katy Perry budapesti klipjében.
2017. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!