Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartják nevetségesnek...

Miért tartják nevetségesnek azt ha soha nem hallottam még Adam Sandler-ről és Katy Perry-ről?

Figyelt kérdés
Egyetlen filmjüket sem láttam és nem bánom, mivel úgy gondolom beletartoznak a mainstream, semmitmondó filmekbe.
2014. okt. 14. 18:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Adam Sandler a legjobb szinész, neki vannak a legjobb vigjátékai ha nem láttad miből gondolod ,hogy semmit mondó ?
2014. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Katy Perry nem színész,csak mellékszerepeket szokott elvállalni általában,1-2 részeseket,ő elsősorban énekes ,szóval honnan tudod hogy mainstream,semmitmondó filmekbe játszik ha azt se tudod hogy ki ő ,soha nem hallottál róla és nem is tudod a foglalkozását?
2014. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért zavar, ha ezt valaki nevetségesnek tartja?
2014. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utánanéztem kiről is van szó. A címek eléggé árulkodóak egyrészt, másrészt belenéztem egy Adam Sandler filmbe aztán öt perc után úgy döntöttem, hogy nekem ebből elég is.
2014. okt. 14. 21:05
 5/16 anonim válasza:
bizonyára veled van gond és nem velünk meg még azzal a nemtom hány millió emberrel :D
2014. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem senkivel nincs baj.

Ízlések és pofonok.

2014. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát ők meg az olyan emberekről nem hallottak mint: George Orwell, Goethe, vagy esetleg Edgar Allan Poe

Adam Sandler nem lenne rossz szinész ha nem 100%-ban a pénzért csinálná, és azérz csinálja, az összes filmje obszcén ökörség amin csak a primitiv idióták nevetnek

Katy Perry vagyki az meg valami pop-énekes róla nem tudok nyilatkozni mivel nem hallgatok gagyi zenét, az a mű-emberek dolga

2014. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló véleményével tudok teljes mértékben azonosulni. Egyáltalán nem hallgatok populáris gagyi szemetet és hiszem, hogy akik ezen nőnek fel soha nem vesznek majd kezükbe könyvet, mivel más érétek mentén szocializálódik. Ezek Heller Ágnes szerint az értékorientációs kategóriák, amelyek ma eltolódtak sajnos. Nem baj. Más generáció. A művészet már megtette gyönyörűségesen szép útját és sokan merítettek belőle ihletet ahhoz, hogy egy pályán továbblépjenek. Sokan ennek hatására találták meg a saját útjukat így az egyik szemem sír, a másik nevet.
2014. okt. 14. 21:58
 9/16 anonim ***** válasza:
az oké hogy más generáció, de én is csak 17 vagyok:) utolsó voltam ;)
2014. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt mindenki csak végletekben képes gondolkodni és általánosítani folyamatosan?!
2014. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!