Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan sorozatot/kat...

Tudnátok olyan sorozatot/kat amit sírva lehet röhögni?

Figyelt kérdés
Vígjáték érdekelne, par example: big bang theory, férjek gyöngye, modern család.. lehet eltérő is de most konkrétan nevetni akarok. c:

2014. okt. 8. 15:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
48%

"Alig van olyan ember a földön aki ne látta volna a jóbarátokat.. "


Ezzel azért vitatkoznék. A fiatalabb korosztály már nem is ismeri. Én egyáltalán nem is ismertem, nem hallottam róla és más mutatta meg, hogy régen ment egy ilyen sorozat, amit sokan, néztek. Szóval én így ismertem meg. Azt meg nem tudhatom, hogy te hány éves vagy.:D


A modern családra meg nem írtam, hogy jó sorozat, inkább csak, hogy már végig nézem, mert belekezdtem.


Amúgy, hogy tudsz ennyi sorozatot nézni? Ennyire belefér a napodba? Nem kötekedésből kérdezem, tényleg érdekel.:)

2016. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Fúú, hát ez.. Ilyenkor (is) döbben rá az ember h már nem annyira gyerek. :D Igazad van erre nem gondoltam. Nekem természetes mert az utolsó évadnál felsős voltam és még utána is rengetegszer ment a tv-ben szóval ha nem akartam akkor is láttam.

A kérdésedre válaszolva: Eléggé szeretem a filmeket is, abból még többet nézek. :D Az meg h h fér bele a napomba.. Ugye ezt a sok sorozatot évek alatt néztem meg. Egyetem mellett azért akadt időm mert nem vagyok egy nagy bulizós emberke de valamivel el kellett csapni az időt (tanulás helyett ugye. :D).

2016. febr. 9. 00:48
 33/40 anonim ***** válasza:
Ha jól láttam még a Shameless-t (US) nem említették, pedig nagyon jó sorozat.
2016. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Dumagép - Ezt nem ismerem, mindenképpen ránézek, köszönöm!

My Family - Megvolt.

Shameless - Megvolt, de azért köszi.

2016. febr. 9. 21:59
 35/40 anonim ***** válasza:
Rém rendetlen család
2016. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
Brickleberry
2016. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 hinahi ***** válasza:
Broad City
2016. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Kivégezve. :D Lassan azt hiszem offolom ezeket a dolgokat és csak a nagyon méjnsztrím cuccokat lesem meg. Puszika.
2016. szept. 22. 00:55
 39/40 anonim ***** válasza:

Tripped

Sajnos csak 4 rész az egész, de zseniális.

2016. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Wet Hot American Summer

Elég régi film, de nem rég készült belőle egy sorozat is és azt hiszem majd most augusztusban jön a következő évada. Tipikusan olyan amit vagy nagyon imád vagy utál az ember a beteg humora miatt.

2017. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!