Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz majd Jégkorsz...

Szerintetek lesz majd Jégkorszak 4?

Figyelt kérdés
ha szerinted lesz,akkor mi lesz a története?
2010. jan. 22. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a jégkorszak 4-be ötvöződni fog a shrek és a toy story és mani hátán fog lovagolni a buz lightyear miközbe a mani hátsó felébe feldugódik a motkány és az lesz a történet hogy a csizmás kandúr megkeresi a mogyorót amivel ki lehet csalogatni onnan.
2010. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te nagyon hülye vagy !! :D
2010. jan. 22. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam hogy lesz 4. rész ami a jelenben játszódik majd ahol múzeumban vannak lefagyasztva de kiolvadnak valami hiba folytán. Persze ez nem hivatalos úgyhogy lehet hogy hülyeség.
2010. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem baj, azért köszi:)


bár én azt remélem,hogy arról fog szólni hogy Barack hogy nő fel *.*

2010. jan. 22. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg remélem, hogy ha lesz, akkor főként Sid-ről fog szólni, ő a legjófejebb.
2010. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lesz..várhatóan 2012-be fogják bemutatni.És énis úgy olvastam,mint a 23:18-as,hogy Sidék megfagynak,és a múzeumba lehet megnézni őket,ahol véletlen kiolvadnak.
2010. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a Motkány megint elcsesz valamit,de ezúttal NAGYON,és véletlenül elmozdítja a földrészeket a helyükről.Itt is a rövid előzetes:

http://www.youtube.com/watch?v=Hf74Sp0Xe6Q

Be fogják járni a kontinenseket,a címe pedig Ice Age:Continental Drift

Szerintem is lesz szó Barackról:)

2011. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!