Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dragon Ball Z-ben Vegita...

A Dragon Ball Z-ben Vegita két szinkronhangja közül kinek melyik tetszett jobban?

Figyelt kérdés
F. Nagy Zoltán volt az első hangja az 5. résztől a 66. részig utána, viszont onnan egészen a Z végéig Bozsó Péter hangját kapta meg. Bár nekem tetszik mind a kettő hangja és szerintem illik is hozzá mind a két szinkron nekem mégis valahogy az első jön/jött be jobban. Arra vagyok kíváncsi, hogy kinek melyik szinkronnal tetszett jobban?

2014. okt. 6. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem Bozsó Péter hangja tetszett jobban. F. Nagy Zoltáné olyan fura, persze mivel akkor még gonosz volt, így az mondjuk illett hozzá. De "jóként" már nem tudnám azzal a hanggal elképzelni.
2014. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a második hangja tetszik jobban, de az első se volt rossz.
2014. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak a hangokat nézzük, nekem Bozsó Péter sokkal jobban tetszett. Neki van olyan hangja, hogy megvan benne valami erőteljes, ugyanakkor fiatalos hangzás, ami pont illik egy ilyen szereplőhöz. Szerintem tökéletes választás volt ebből a szempontból.


F. Nagy Zoltán eleinte vékony, magas hangon beszélt, ami illett egy alacsony növésű, alattomos gonosztevőhöz, de Vegita későbbi jelleméhez már nem. Szerencsére a későbbi részekben már a rendes hangján beszélt.


Nekem rém fura volt az ő hangjával hallani, eleinte fel sem ismertem, hogy az Vegita akart lenni (az besegített, hogy olyan hülye színei voltak eleinte és a francia fordító agymenésének hála jó pár epizódon át neve se volt), de később annyira megszoktam, hogy zavart a váltás.


Meg, ami a játékot illeti, nekem F. Nagy Zoltáné jobban tetszett. Bozsó üvöltései legtöbbször inkább szánalmasak voltak, alig volt egy-két olyan jelenet, ahol jól sikerült. Tudom, hogy utált a sorozaton dolgozni, de kicsit legalább megerőltethette volna magát. Azt nem tudom, hogy F. Nagy mit gondolt erről a munkáról, lehet, hogy ő is gyűlölte, de szerintem jobban beleélte magát a szerepbe.

2014. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!!!! Jöhetnek még nyugodtan, kíváncsian várom a többi választ is. Azért érdekelt ez, mert nekem Vegita a kedvencem de a többieket is bírom de ő valahogy másabb és amikor az első hangja volt abba azt szerettem jobban, hogy ahogy írták is lehet, hogy F. Nagy Zoltán jobban beleélte magát a szerepébe mert amikor Vegitának ő volt a szinkronja az az ördögi kacagása tetszett neki nagyon meg amikor harcjelenetek voltak ahogy Vegita hangosan felkiáltott, meg amikor ideges volt és morgott. Bozsó Peti se volt rossz, de lehet az volt, hogy ő tényleg nem élte bele magát annyira. Lehet azért tetszett jobban akkor az első szinkron. Mindenesetre köszönöm még egyszer az eddigi válaszokat!!
2014. okt. 7. 08:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek!!
2014. okt. 7. 08:42
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy egyedül kérdező. Nagyon sokunknak Vegita a kedvence. A legnagyobb karakter :) Én Bozsó Petire voksolok. Nekem jobban tetszik bár van amikor annyira hülye hangot ad ki, hogy sírni tudnék tőle
2014. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is Bozsó.
2015. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Spilerke ***** válasza:
100%
Nekem is az előbbi hangja tetszett, de az utóbbival sem volt rossz. Egyébként szerintem Vegita, Songoku, és Ifjú Sátán magyar hangja jobb, mint az eredeti szinkron.
2015. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
88%
Szintén a másodikra szavaznék. :) Nekem is ő lett a kedvencem, persze nem a legelejétől fogva, lehet, hogy pont ezért. Mert a kiforrt személyiségéhez jobban illett Bozsó. Természetesen az elején is jól eltalálták a hangját, lehet, hogy csak elfogult vagyok, nehéz dönteni. :)
2015. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen Bozsó Péter szinkronja a jobb. Nekem amúgy anno gyerekként Vegita (és Frieza) volt a kedvenc szereplőm a Dragon Ball Z-ben, Bozsó meg a kedvenc magyarhangom, már csak a Lorenzo Lamas-féle 'Renegade - A fejvadász' című sorozat miatt is, amit szintén nagyon szerettem, így ez egy tökéletes párosítás volt a számomra.
2016. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!