Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet az alábbi filmek címe?

Mi lehet az alábbi filmek címe?

Figyelt kérdés
A keresett filmekben egy közös van, hogy legalább 20 éve láttam ezeket a filmeket így biztosan '90-es évek eleji vagy még régebbiek.1. Ezt a filmet még videokazettán láttam úgy, kb.25 éve, ez egy horror-vígjáték szerű angol nyelvű volt és ha jól emlékszem felirat sem volt hozzá, könnyen lehet hogy Magyarországon sosem hozták forgalomba, egy jelenetre emlékszem volt benne egy buszsofőr, aki ha ideges lett a keze elkezdett szikrázni, amolyan elektromos kisülés szerűen. Sajnos többet nem tudok róla.2. Ezt a filmet úgy 1995 környékén láttam arról szólt hogy feltaláltak valami felvevő gépet ami rögzítette egy videoszalag szerűségre, a halált, úgy hogy azt vizuálisan vissza lehetett nézni, de ez megnézni életveszélyes volt, mert nem képernyőn hanem az agyban lehetett látni, a végén valamelyik szereplő mégis megnézi és többen ezt megpróbálják megakadályozni, sajnos többre ebből sem emlékszem.3. Egy egy kis költségvetésű sci-fi, van egy tízen éves korában járó testvárpár, ha jó emlékszem a lány amikor betölti tízen- valahányadik életévét elárulják neki, hogy igazából nem is ember hanem valamelyik földönkívüli bolygó hercegnője és a szomszédban lakó öreg néni igazából, a testőre aki elbujtatta a földön a merénylői elől, akik mikor valahogy tudomást szereznek róla eljönnek a földre hogy megkeressék a lányt szintén öreg néni képben ha jól emlékszem fekete ruhában esernyővel, de van olyan jelent amikor igazi alakjukat mutatják ezt elég kezdetleges számítógépes grafikával ábrázolja a film, még arra emlékszem, hogy fiú testvér jól tudott görkorcsolyázni.4. Egy vígjáték, ami egy helyzetkomikumra épül mégpedig egy táskáról szól, azt hiszem talán valami szállodaféleségben csereberélik a táskát össze vissza (Ez nem az Oszkár, de hasonlóan vicces) talán a '80-as években játszódik.5. Egy krapek örököl egy régi zsebórát amivel meg lehet állítani az időt, sajnos többre nem emlékszem, ez is talán a '80-as években játszódik.

#film #mozi #cím #horror #vigjáték sci-fi
2014. szept. 26. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3.: Távoli otthon (Distant home, 1992) - ausztrál sci-fi. Sokan keresik, ezek szerint nem csak nekem tetszett anno. :)
2014. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Angol kulcsszavakra nekem a gugli ezt adta ki az ötödikre, a történet és az idő is stimmel:

The Girl, the Gold Watch & Everything (1980)

[link]


Magyar címet nem találtam hozzá, de Youtubon fent van angolul, le tudod csekkolni, hogy erre gondoltál-e:

http://www.youtube.com/watch?v=mwZOT30M6AU

2014. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!