Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik American horror story...

Melyik American horror story évadot nézzem meg? tobbi lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. horrort csak társaságban tudok nezni de azt is ilyen lightosat. de az ahs nagyon felkeltette az erdeklodesem. melyik reszt nezzem meg ami nem annyira felelmetes? a masodikrol tudom hogy durva. az elso meg a hamradik kozt vacilalok. mellesleg hanyadik reszben kezd eldurvulni? előre is koszonom a normalis valaszokat

2014. szept. 18. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A harmadikkal kezdeném, mert az bemutatja mennyire beteg sorozat az AHS, viszont elég light-os. (A "beteg" szót jó értelemben írom, mert az egész sorozatnak a hangulatát ezzel a szóval tudnám jellemezni.)

Amíg a második évadot néztem a barátaim bevallása szerint tiszta elmebeteg voltam, mert az elég depressziós és sötét. Ettől függetlenül (vagy pont emiatt) az a kedvenc évadom.

Az első pedig hasonlóan a második évadhoz, csavarokkal teli és izgalmas. Egy percét sem untam.


Én amúgy a helyedben megnézném mind a három évad első részét, és végül szimpátia alapján döntenék. :)

2014. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor eloszor a harmassal kezdem remelem tetszeni fog:DD
2014. szept. 18. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom picit elkestem,de azert leirom: a 3. evad veres, kinzasok vannak benne, viszont nem ijeszto. Az elso evadban vegig ilyen ijeszto zene megy, ami feszultsegkelto, viszont semmi durva nem tortenik benne. (aztan a 2. evad az, amelyik feszultsegkelto, aztan tenyleg tortenik is benne valami undorito...) En is felos vagyok, es se az 1. se a 3. evadtol nem feltem, de gondold meg, hogy a ver es egyeb dolgok latvanyat birod-e. (es bocsanat, nincs ekezetem)
2014. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj első de szerintem hatalmas baromság a harmadik évadtól kezdeni.. Ez egy sorozat, az első évad első részétől érdemes kezdeni. A Harry Pottert sem a negyedik résznél kezded olvasni vagy a ponyvaregényt se tekered a közepéig.
2014. szept. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Az évadok teljesen függetlenek egymástól, semmi utalás nincs az előzőekre, tehát gyakorlatilag teljesen mindegy, melyikkel kezdi.
2014. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Tudom, én is nézem a sorozatot. Maga a történet évadonként változik, de akkor is van egy íve a sorozatnak..
2014. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek megnéztem a harmadik évadot és imádtam már az első évadot is elkezdtem egyszeruen nemtudok vele leaalni. az elejen meg feltem egy kicsit de rajottem hogy nem a veres dolgokrol szol a tortenet hanem a tortenetrol es nagyon elvezem :DD
2014. okt. 2. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
De joo örülök hogy tetszik :)) De azért a 2. évadnál vigyázz, mert lesznek ott dolgok...:DDD
2014. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2. évad a legeslegjobb :D
2014. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!