Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Patrik jean tényleg elkapta...

Patrik jean tényleg elkapta és megölte red johnt? És hogy sikerült neki ezt összehozni?

Figyelt kérdés
valaki leirja nekem részletesen? ÉS már mennek az új részek?

2014. szept. 13. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam nézni, de azt tudom,h Red John ölte meg a családját, ezért a megszállotja lett. És láttam egy részt, amikor összegyűjtött néhány embert, akik Red John lehetnek szerinte (asszem 4 vagy 6), és rájött,h Red Johnnak van egy tetoválása és mikor megkérte az összegyűlteket,h mutassák meg,akkor többnek is volt ilyen, és ekkor vagy lelőtte vmelyiket vagy egy robbanás volt. De asszem egy rendőr volt Red John, de am a wikipédián fent van részletesen, legalábbis az angol wikipédián tuti.
2014. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Patrick Jane... amúgy ha érdekel miért nem nézed meg? 6. évad elején, talán 8. részben van ha minden igaz.
2014. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a 6. évad 8. részében kapja el. De felirattal már az egész 6. évadot meg tudod nézni. És egyébként már készül a 7. évad is (vagy nemsokára forgatják, de az biztos, hogy lesz.)
2014. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!