Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatokat ajánlanátok...

Milyen sorozatokat ajánlanátok, amik le tudnak kötni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Arra lennék kíváncsi hogy milyen sorozatokat ajánlanátok egy 15éves lánynak, amik le tudnak kötni. Szinte bármilyen érdekel, lehet fantasy, tinikről szóló, sok minden. Eddig elég sokat néztem már (HIMYM, PLL, Trónok harca, Gossip girl, Supernatural, vámpírnaplók,originals, skins, awkward, a bárka)

Ha ezen kívül tudtok valami jót, írjátok le:)

Köszi!



2014. szept. 10. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Internátus? :)
2014. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Doctor Who


American Horror Story


Orphan Black


IT Crew

2014. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Skins,Misfits,Grimm,dexter,hősök,Hannibal,Breaking Bad,Döglött akták .....
2014. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Once upon a time.Időnként lehet,hogy kissé már túl bizarrnak fog tűnni,de juss el mondjuk a második évad 7.részéig (én a 15 körülm vagyok) ,és ha addig nem tudta elnyerni a tetszésedet,már nem is fogja.A Döglött aktákat 10 éves korom körül néztem,igaz,nem nekem való lett volna,de az is jó sorozat,barátságosabb bűnügyi a Sue Thomas F.B.Eye,illeve a Castle is jónak néz ki,de azt még nem láttam.Nekem még nagy kedvencem volt a Xena,a történet igazán a 3. évadtól indul be.Sajnos az indavideora feltöltött részeket törölték,de pl. nCore-ról,talán máshonnan is,leszedheted,ha érdekel.Ez egy régi sorozat,de ha most jönne ki,most is azért időlegesen meg tudná állni a helyét,szerintem.


17/L

2014. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
doctor who, torchwood
2014. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Doctor Who, Hannibal, Spartacus 1.évada, Prison Break
2014. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dr. Csont, bár lehet felkavarna még, én mindenesetre imádom már a hetedik évadnál tartok :)
2014. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A Szívek szállodája a legjobb. Komolyan, engem a sorozatok kb. csak a harmadik évadig tudnak lekötni, de ezt egy huzamban végignéztem. Igaz, hogy a hatodik évad körül ellaposodik, de attól még ugyanolyan jó marad.
2014. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

The Following, Banshee,UnREAL,Sense 8,Ballers, Vikings,Gotham, Sons of Anarhy, Hannibal,Homeland, Ray Donovan,Kaliforgia, Under the Dome, The 100, ha a vámpírnaplók tetszett akkor a Teen Wolf is fog :)

Ha bejönnek a zombisok akkor a Walking Dead

A tévében amik jók azok a CSI-k, a Dr. Csont,Gyilkos elmék.

Ha bejönnek a vámpírosok próbáld meg a True Blood-ot, de szerintem nem egy jó sorozat :)

Esetleg tinisnek ajánlhatom az Uralkodónőt vagy az egyik nagy kedvencem a Született Feleségek és akkor már ott van a Szex és New York.

Ha szereted a horrort ott az American Horror Story.

Esetleg a South Park, Family Guy, Simpson család, Bob burgerfalodája.

2015. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem nagyon szeretem a Magyar filmeket, de az Egynyári kaland c. Magyar sorozat nekem bejött. Ezenkívül Skins ami tetszett.

15/F

2015. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!