Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki látta már a Falka (the...

Valaki látta már a Falka (the flock) című filmet?

Figyelt kérdés

Miről szól?milyen?

( igen,googleban megnéztem,de mindenhol ugyanazt írják,teljes tartalmat szeretném ha esetleg valaki látta)

Én csak avril lavigne által találtam meg a filmet,mert szerepel benne,legalább is az 1-2 perces trailerekben,videókban lattam.


2014. aug. 30. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Erroll Babbage (Richard Gere), a veterán, de még mindig szemfüles ügynök évek óta üldözi azokat rejtélyes bűnözőket, A Falkát, akik fiatal lányok ellen elkövetett szexuális bűncselekmények sorával gyanúsíthatóak. Nagyon elcsigázza, hogy nem tudja megvédeni az áldozatokat, ezért a törvényesség határán egyensúlyozva igyekszik legalább azt elhitetni a rosszfiúkkal, hogy mindig rajtuk tartja a szemét.

Még reménytelenebbnek tűnik az ügy, mikor Errolt pihenni küldik, ő pedig egyáltalán nincs meggyőződve fiatal, tapasztalatlan patronáltja, Allison (Claire Danes) felkészültségéről.



A falka (The Flock, 2007, forgalmazza: Best Hollywood)


Andrew Laut olyannyira meghívták Amerikába filmet rendezni, hogy ott még be sem mutatták vakvágányra szaladt produkcióját, amelyhez A Richard Nixon-merénylet direktora, Niels Mueller forgatott jó néhány jelenetet, hogy legalább minimálisan fogyasztható legyen. Az Invázió keletkezési körülményeire emlékeztető alkotás így nem kevesebb, mint 35 millió dollárba került, amelyből jó esetben a harmada látszik is (azt meg valószínűtlennek tartom, hogy a dzsigoló Gere leszállt ágában néhány milkánál többet markolt volna). Az amúgy ízig-vérig amerikai helyszíneken játszódó film tényfeltáró, szemfelnyitó, megbotránkoztató műnek van ám álcázva ügyesen, és a falidegzsábás kameramozgás, az össze-vissza kóválygó színészek el is terelik alaposan a figyelmet arról, hogy amit látunk, az a nagy nulla. A hiteltelen nyomozás nem egyszer megmosolyogtató, a kevés szereplő miatt pedig előre látható, mi is lesz a nagy fináléban. Az, ami a korábbi 90 percben: semmi.

2014. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!