Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a legjobb sorozatok?

Mik a legjobb sorozatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami újat nézni.

Kedvenceim: Totál szívás (Breaking Bad), Dexter, Így jártam anyátokkal, Trónok harca, Kaliforgia, Modern család, Vikingek stb.



2014. aug. 22. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Szinte az összes jót felsoroltad,de még ott van a True Detective,Hannibal,Da Vinci démonai,Walking dead ezek elég színvonalasak,valamelyik csak pár rész után indul be de megéri őket folytatni
2014. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Sons of Anarchy, Banshee
2014. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk a klubból
2014. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Walking dead meg a színvonal :D no comment
2014. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

The Killing

Happy Valley

Ray Donovan

Longmire

2014. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

"Szinte az összes jót felsoroltad"


:D ezen nagyot röhögtem


Columbo, Az angyal, South Park, Minden lében két kanál, Dragon Ball, Dragon Ball Z (ha szereted az animéket, bár ez esetben nyilván láttad már mindet), Family Guy, Egy rém rendes család stb.

2014. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
6. az első kettőt te se gondoltad komolyan :D és gondok vannak a fogalmakkal,a sorozatokat miért kevered össze az animékkel?és a dragon ball igen egy jó anime a 8-14 éves korosztálynak,de ugyan már,és én még a vígjátékokat sem keverem össze a rendes sorozatokkal ezért is nem mondtam hozzá a family guyt stb....szóval igen,a legtöbb jót felsorolt,amiket én írtam azok maradtak ki meg még van 1-2 ,szóval ne rajtam nevess hanem gondolkozz el hogy mik is a jó sorozatok és mik az elavultak amikre már 20x rávertek a mostani sorozatok,és igen az összesből amit felsoroltál láttam jópár részt
2014. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

A fogalmakkal szerintem inkább neked vannak gondjaid, az animék és a vígjátékok, sitcomok is ugyanúgy TV-sorozatok, ahogy azt az IMDb megjelölése is mutatja. De nekem leginkább az idézett mondatoddal van problémám. Mi az, hogy szinte az összes jót felsorolta? Ha behatóan ismernék 5000 sorozatot, akkor sem mernék ilyet írni, hisz nyilvánvalóan lenne még akkor is bőven olyan,amit nem ismerünk, amiről nem hallottunk. Amiket ugyanis a kérdező fölsorolt, mind mainstream produkciók, amiket a hoolywoodi progandagépezet Közép-Kelet-Európa arcába tol (ettől függetlenül van a listázottak között egy-két jó). Csakhogy még ezeken kívül is van számos jó USA-béli sorozat, hogy az egyéb országok filmgyártásáról ne is beszéljünk.

A sorozatok korának pedig nem értem, mi köze a minőségükhöz. A mozgókép nem olyan, mint egy kocsi, hogy az új szinte biztosan jobb belőle, mint a 40 éves. Tipikus proli fölfogás ez, hogy csak a legújabb lehet jó. Hogy ezeknél jobb lennének az újabb sorozatok, az szintén erősen kétséges. Vajon "ráver" a liberális maszlagot erőltető Modern család a tizenx éve befejezett Egy rém rendes családra? Vagy akármelyik úgymond újszerű helyszínelős sorozat az örökzöld Columbora? Kötve hiszem. Csak azok számára hatnak avittnak ezek a sorozatok, akik fél életüket a TV előtt töltik, és már unják a 981268. ismétlést adott szériából.

Aki csak most fedezné föl őket, ugyanolyan szórakozásban lehet része, mint akármelyik minőségi mostani sorozattal.

2014. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Supernatural (októberben jön új évad)
2014. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Tru calling
2014. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!