Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violetta 2. évadban mi lesz?

Violetta 2. évadban mi lesz?

Figyelt kérdés

Ugye german a 2. evadban esmeraldaval van. Ott mielott osszejon vele vagy utana meg szereti angie t?

mert a focimdalban meg mindig szivek vannak kztuk.


2014. aug. 16. 20:04
1 2 3
 11/21 violetta 2002 ***** válasza:
igen.még forgatják
2014. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Hulyek vagytok ti en nezem spanyolul a harmadik evadot mar tegnap volt a 16.resz
2014. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Es ennek mi koze van ehez?

attol meg h forgatjak meg felrakhatjak a reszeket!

2014. aug. 19. 18:26
 14/21 violetta 2002 ***** válasza:
egyétértek kérdező.még forgatják.ha már nem forgatnák akkor már fent lenne az összes rész.de nincs még
2014. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tudod ám kit hülyézzél! :D Maximum te vagy a bülye. :D Meg neveketlen is xd Ha valamiről nem tudsz, akkor nézz már utána kicsit jobban, ne pedig itt okoskodj, amikor nem tudod bizonyítékokkal alátámasztani a tényeket, amiket leírsz! :D xd Hogyan lenne fent neten az összes rész? :D A TV-ben napi egy részt adnak le kint Spanyolországban! :) A netre nem tehetik fel a részeket amiket még a TV-be le de adtak. :D LOGIKA. xd .. sose bírtam a buta embereket xdddddd
2014. aug. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Egyet értek az elottem szoloval ti annyira tudatlanok vagytok kis kilenc tizevesek azt hiszitek igazatok van kozbe meg sehol semmi...itt se raktak fel a reszeket elore annak semi ertelme nem lenne akkor mindenki ott nezene elore...meg ez hulyeseg hogy forgatjak de a reszek mar fent vannak ez olyan mintha foznel es megenned mielott nincs kesz

Amugy meg julis 28.-an volt a premierje argentinaban de ne zavartasd magad

2014. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Na most buktatok le! azt mondod hogy 9-10 evesek. akkor te tobb vafy. es tizen evesen nezed a violettat? gaz vagy
2014. aug. 22. 12:08
 18/21 anonim válasza:

Mi rossz van abba hogy 14 eves vagyok es nezem

Az olyan idosek mint a nyolc kilenc esvesek meg se ertik mirol szol

2014. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Mert kerdezo te hany eves vagy??
2014. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok, és még is nézem. :D Ez kb. az a kategória, mint a Csacska angyal, meg stb. :) Annyi a különbség, hogy többnyire fiatalok játszák a szerepeket! :) A zene a legjobb az egész sorozatban. :) Én csak azért nézem.. Meg León meg Federico miatt! :D
2014. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!