Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyen leszbikus FILM?

Ilyen leszbikus FILM?

Figyelt kérdés

Viszonzatlan szerelemnek tűnjön,hogy xy szereti xx-et,de xx az elején elutasítja majd rájön,hogy ő is szereti xy-t.


Tartalmat is kérnék 1-2 mondatban :)


Lehetőleg data.hu-n megtalálható filmeket kérnék,de ha nincs fenn data-n akkor letöltési linket kérnék szépen^^



2014. aug. 13. 17:46
 1/7 anonim válasza:
Hát nem pont ilyen de Elátkozott szerelem ;)
2014. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni,hogy lehetőleg magyar szinkronosak legyenek ^^ Köszönöm előre is! :)
2014. aug. 13. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen viszonzatlan, csak a másik nőt meglepi az első érzelmi közeledése. Egy leszbikus thriller, meg is van nekem dvd-n: Fülledtség


Egy garzonban él egy vízvezetékszerelő nő, akihez egy beszélgetés során vonzódni kezd a szomszédban élő maffiózónak a barátnője. A 2 nő azt tervezi, hogy lenyúlják a maffia pénzét, amiből új életet kezdenek együtt, és a nő "volt" barátjára kenik a pénz ellopását. A fickó azonban hamarosan átlát a szitán és bosszút forral.

2014. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy szoknya, egy szoknya


Rachel és Heck, akik régi barátok és szerelmesek, végül összeházasodnak, Rachel az esküvőn összebarátkozik Luce-szal, a virágossal. A menyasszony először újdonsült férje barátjával, Cooperrel akarja összehozni a lányt, de csakhamar kiderül, hogy Luce lányokhoz vonzódik. Rachel, saját maga számára is zavarbaejtően, elkezd vonzódni a lányhoz. Döntenie kell, ki mellett találhatja meg a boldogságot: maradjon férjével, akit mellesleg családja is imád? Válassza a lányt, aki teljesen felforgatta életét és megkérdőjelezett mindent, amit addig a szerelemről gondolt?

Forrás: [link]

2014. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Loving Annabelle

tanár-diák kapcsolat. Simone (tanár) az elején elutasítja. Nagyon jó film szerintem, ajánlom :)

[link]

2014. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lost and delirious( sztem csak felirattal van) ha irnek tartalmat lelonem a poent :D de megeri megnezni..
2014. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azokat már láttam az utolsó annyira nem bejövős :/ :)
2014. aug. 16. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!