Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a romantikus,...

Melyik az a romantikus, dráma, amin a film közbe/után elhasználtál egy 100as zsepit? , /Főként nők, lányok válaszát várom/

Figyelt kérdés

Rendes válaszokat szeretnék. Előre is köszi.


Nekem amúgy:

1. P.S. I Love You - Akár hányszor látom sírok rajta

2. Szerelmünk lapjai- Mesés, szívszaggató történet

3. Séta a múltba- pont ma láttam, hát még nem eszméltem fel, még mindig fáj a fejem a sírástól...


Alapból is érzelmes beállítottságú vagyok, de ezek a filmek... :( Kb. fulladozok a bőgéstől rajtuk..

Ti még tudtok ilyen témában, jó filmeket?


2010. jan. 11. 21:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Titanic- annyit sírtam rajta .

Furcsa de engem a Séta a múltba egyáltalán nem hatott meg.nem is tetszett

2010. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Before sunrise, Before sunset. Mondjuk én nem használtam el egy zsepit se, (és nem is vagyok nő:D) de ezek a filmek nagyon tetszettek. 2 fiatal találkozásáról szól mindkettő filmben kb egy fél nap telik el, egyszerű, hiteles, ugyanakkor izgalmas. Tulajdonképpen beszélgetésekből állnak a filmek. Unalmasnak tűnik mindez, de egyáltalán nem az! Sajnálom, hogy nincs 3. rész:) Azt szeretem ezekben legjobban, hogy olyan életszerű az egésznek a megvalósítása, a szövegek, a gesztusaik a mimikájuk, minden olyan ismerős és valódi.
2010. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Igaz régen nem írt már senki, s azt sem tudom a kérdezonél mennyire aktuális még a kérdés :) de azért válaszolok

Az én kedvenc bogos filmjeimet eddig még senki nem említette, ezek a Moulin Rouge! (Nicole Kidmannel) és a Hét élet (Will Smithszel)

ezeken nagyokat zokogok és sosem unom meg, a Moulin Rouge-t már legalább 20szor láttam :D

2011. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Hét élet, Édes November, A boldogság nyomában(ennek a vége boldog), Marley meg én, Love story, Angyalok városa, Sorstalanság, Ghost, Emlékezz rám, Távkapcs
2011. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Bővíteném még a Kedves John-nal.Gyönyörű történet, jó színészek. Nekem sok zsepi kellett hozzá.
2011. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Még én is bővíteném (Bár ez szerintem a saját kérdésem a régebbi felhasználónevemen amit már nem tudok használni. :D :D :D )

Rakoncátlan szív és a Befejezetlen szerelem.

2011. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

ezek a filmek tényleg nagyon jók:)

hozzájuk tenném még ezeket:

a Jövő kezdete

Pearl Harbor

Édesek és mostohák

Az angol beteg

Levelek Júliának

Charlie St Cloud halála és élete

Sophie választása

Esőember

A szív hídjai

Édes november

Túl a barátságon

Az élet szép

Armageddon

nem mins romantikus, de én sírtam mindegyiken..

2011. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
kihagytam az utolós dal-tés az emlékezz rám-ot:)
2011. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 cunciii válasza:
Kedves John és felhők fölött 3 méterrel :)
2012. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

A felhők fölött három méterrel!:)

Én nem szoktam sírni ilyen filmeken,alapból nem vagyok egy érzelgős típus...de ez a film mindent vitt..:)

Várható a második része,nemsokára!:)

2012. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!