Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézik a Pretty Little...

Akik nézik a Pretty Little Liarst! Szerintetek nem lett egy nagy katyvasz a sorozat?

Figyelt kérdés

Főleg azoktól kérdezem, akik már az 5. évadot nézik.

Úgy értem, ott van pl. ez az A-dolog. Először kiderült, hogy Mona volt A, aztán hogy ez egy csapat, aztán beállt Spencer, utána kilépett. Gyanús volt, hogy Ezra A, aztán mégse. Erre kiderült, hogy Shana volt A, de lett egy új A. Shana halálakor pl. miért nyugodnak meg, hogy nincs többé A? Mikor Mona is A volt. És már tudják a második évadtól, hogy A nem egy ember, hanem egy csapat. Akkor miért nyugodtak meg Shana halálával? A többiről ne is beszéljünk... Ian, Noel Kahn, a rendőrök, nyomozók. NAT klub. Csomó megválaszolatlan kérdést a szereplő halálával zártak le. Noel Kahn mondjuk még él... de azt se tudom már, hogy ő hogy jön az egész sztorihoz..?? Vagy Jenna? Most ő mit csinál? Vagy pl. Sydney? 4 évadon át szó sem volt róla, most meg csak úgy feltűnt, mint egy random Alison gyűlölő... Ebből kerek történet már aligha lesz... Szerintetek?



2014. júl. 31. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vannak, akik azt mondják Shana nem is volt -A, csak bosszút akart állni Alin. A fő -A még egy jó darabig (6.évad vége) nem fog kiderülni. Szerintem a sorozat még mindig érdekes és jó, bár néhány cselekmény már érthetetlen. Sydney szerintem már ismerte Alisont vagy személyesen vagy valaki által. Arra is gondoltam, hogy ő -A, de aztán ez a gondolatom elszállt, mert lehetetlen, hogy a fő -A-t 4 évadig nem láttuk. Nekem most az 5. évaddal annyi a problémám, hogy nem annyira eseménydús. Persze volt ez az Alison-Cyrus meg Bethany dolog, de hol vannak az -A sms-ek? Csak szerintem kapnak a lányok jóval kevesebb smst, babát stb. az előző évadokhoz képest? Először az 5x5-ben volt, utána meg csak Ali kapott szinte. Számomra Ali visszatérése is felesleges. Persze kell egy csavar a történetbe, de annyira utálom, hogy az már hihetetlen. Visszatért, ugyanúgy próbálja irányítani a lányokat meg mindenkit, közben meg eljátssza, hogy megváltozott. Ez nagy csalódás számomra.
2014. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok benne, hogy nem Alison A. Az túl egyszerű lenne. Szerintem az lesz, ami a könyvekben is, vagy legalábbis hasonló. (Nem olvastam őket, csak olvastam róluk.)
2014. nov. 27. 11:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Kicsit régi a kérdés, de szerintem még nagyon is aktuális. Mit gondoltok a mostani részről, Szerintem eszméletlen, bár még ötletem sincs, ki lehet a nagy A. Nektek van bármi ötletetek, teóriátok, vagy bármi? Borzasztó kíváncsi vagyok az évadzáróra.
2015. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyre jobban csalódom a sorozatban.... Ilyen NINCS, hogy A mindenhol ott van! Mike mondja Arianak a lakásban, hogy tanúskodni akar, erre rá nem sokkal kapnak egy kivágott nyelvet csomagban. Tehát vagy Aria A vagy be van poloskázva a ház. Akkor viszont nem tudom, miért a lakásban beszélik meg a stratégiát mindig.
2015. márc. 20. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!