Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézik a Pretty Little...

Akik nézik a Pretty Little Liarst! Szerintetek nem lett egy nagy katyvasz a sorozat?

Figyelt kérdés

Főleg azoktól kérdezem, akik már az 5. évadot nézik.

Úgy értem, ott van pl. ez az A-dolog. Először kiderült, hogy Mona volt A, aztán hogy ez egy csapat, aztán beállt Spencer, utána kilépett. Gyanús volt, hogy Ezra A, aztán mégse. Erre kiderült, hogy Shana volt A, de lett egy új A. Shana halálakor pl. miért nyugodnak meg, hogy nincs többé A? Mikor Mona is A volt. És már tudják a második évadtól, hogy A nem egy ember, hanem egy csapat. Akkor miért nyugodtak meg Shana halálával? A többiről ne is beszéljünk... Ian, Noel Kahn, a rendőrök, nyomozók. NAT klub. Csomó megválaszolatlan kérdést a szereplő halálával zártak le. Noel Kahn mondjuk még él... de azt se tudom már, hogy ő hogy jön az egész sztorihoz..?? Vagy Jenna? Most ő mit csinál? Vagy pl. Sydney? 4 évadon át szó sem volt róla, most meg csak úgy feltűnt, mint egy random Alison gyűlölő... Ebből kerek történet már aligha lesz... Szerintetek?



2014. júl. 31. 15:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igazad van . Szerintem is egy kicsit bonyolult már az 5.évad(már az előző részekben is történtek érthetetlen dolgok) de attól még én imádom nézni :P meg szerintem te is ha eljutottál az 5.évadig.
2014. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze, jó sorozat. Csak kár, hogy ennyire össze-vissza van bonyolítva a sztori.
2014. aug. 1. 22:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek veletek..egyre több a megoldatlan dolog és kevés válasz jön,de attól még mindig a világ legjobb sorozata.:D
2014. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazatok van túl sok a megválaszolatlan kérdés :( de attól függetlenül imádom a sorozatot
2014. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mona még mindig benne van a csapatban, és szerintem csak azért ad ki néha infókat mert Hannaval még azért jóba vannak valamennyire. Spencer csak azért lépett be, hogy megtalálja Tobyt és kiderítse hogy mi is történt akkor mikor azt hitte, hogy meghalt. Ezra, csak könyvet írt Alisonról és azért ment Rosewoodba, hogy minél több infót szedjen össze az esetről, ezért jött össze Ariaval.. rosszkor volt rossz helyen, így bukott le a könyvvel, amit utána abba is hagyott. Azért nyugodtak meg Shana halálával mert azt hitték hogy ő a nagy -A, és hogy ha ő meghalt akkor a többinek is vége, de aztán Alison kapott egy újabb üzenetet pár nappal később. Az NAT klubb feloszlott mivel Ian, és Garrett is meghalt, Jason pedig már maga sem tudja, hogy melyik oldalon van. Maradt Jenna, aki a mellett hogy megint vak, már szinte senki nincs mellette és mivel Garrett is meghalt már nem nagyon van ki irányitsa. Wilden nyomozó szintén meghalt, ő benne volt a dologba. Sydney pedig azért utálja Alisont mert jóba van Jennával és tudja jól hogy miket csinált ezért Jennanak próbál "segíteni" vele. Melissa meg csak azért van ellene, mert mondta hogy tudja, hogy megcsalta Ian Alisonnal .... stbstb
2014. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy mivel a sorozatban az első üzenet az volt, hogy "I'm still here, bitches -A", plusz Ali életben van és mint kiderült, egyre többet hazudik megint, lehet, hogy ő A.
2014. aug. 20. 14:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy Bethany Young miért volt Ali ruháiban?
2014. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most néztem meg az 5x11-et és eléggé elegem van :( Egyszerűen nem értem, hogy ha elkezdenek egy sztorit (pl. NAT klub) akkor miért nem fejezik be rendesen, és azután lépnek tovább...Semmire sem kapunk választ.Személy szerint úgy látom, hogy a 4. évadtól egyre gagyibb a sorozat és már a rendezők/írók sem tudják hogy mi van.... Reménykedek, hogy nem lesz 6. évad és még ebben az évadban kiderül minden. Egyébként az is a baj, hogy nem életszerű az egész. Mikor megjött Ali, az apja meg a többiek meg se kérdezték hol volt, a lányoknak a szülei sosincsenek otthon, Toby is csak évadonként ha 2. feltűnik...
2014. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Le vannak szerződve még egy 6. és 7. évadra.... De már nem értek semmit a sorozatból. Főleg az 5x11 után. Már rég fel kellett volna jelenteni A-t. A legelején. Teljesen életszerűtlen, mint azt egy kommentelő írta. Rendőrség lenyomozza a feladót és kész. Meg ilyen nincs, hogy mindent tud róluk. De szó szerint mindent.
2014. aug. 21. 12:55
 10/14 anonim válasza:
Hát mivel a leirásban ott van, hogy a film többek közt fantasy is, ezért lehetséges, hogy mindent tud, meg mindenbe benne van. Én tudom követni nagyjából a történéseket, meg hogy mi miért van, de azért már engem is idegesit sokszor, hogy semmi nem derül ki, mindent félbe hagynak valahol, pedig nagyon szeretem ezt a sorozatot. Amúgy ha kiváncsiak vagytok hogy Calebnek miért mentek az agyára a dolgok az utóbbi időbe, nézzétek meg azt hogy Ravenswood, 1 évad, 10 része van. Arról szól hogy mi történt Calebbel mikor ott maradt Ravenswoodba, aztan meg szakított Hannaval és visszament .. Caleb van benne, Miranda (akivel utazott a buszon, miatta maradt ott), és a végén feltünik Hannah is. Meg vannak más fiatalok.. nekem tetszett, és legalább egy rejtély megoldódik :D
2014. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!