Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi a Korra legendáját...

Ki nézi a Korra legendáját (The Legend of Korra)?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is írjatok légyszi!

Csupán kíváncsi vagyok, hogy mennyire gáz, hogy 18 éves fiú létemre nézem, mert kiskoromban imádtam az Aang legendáját, és Korra legendája még talán jobban is tetszik. :D



2014. júl. 26. 17:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Bőven elég, ha valamelyik nagyszülő szeme barna.
2014. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

[link]


Nem igazán találok szavakat...

2014. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Én is néztem de nemrég VÉGE LETT :( :( :(
2014. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Csak én érzem egyébként abszolút befejezetlennek?
2014. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt az eredetinél is. Nem zártak le mindent teljesen.

De így volt jó, mert jobban érzékeltetik, hogy attól még, hogy mi nem látjuk, az élet ott ugyanúgy megy tovább. :)

2014. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát azért az eredetiben ott volt a Tűzura-főszál, amin 3 évadon át güriztek. A Korra legendájában nem volt ilyen ellenfél, minden évadban más fenyegetéssel kerültek szembe. Ennél fogva a Korra legendáját akár a végtelenségekig lehetne húzni, de akkor sem lehetne majd azt mondani, hogy ez igazán befejezett lenne.
2014. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Azok a fenyegetések mind egymásból eredeztek, tehát nem random dolgok voltak. Szóval akármeddig nem igazán.

Ugyanez a helyzet a tűz uránál is. Utána is csomó gond adódott.

2014. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Krisipoke ***** válasza:
Meg egyébként a Korra legendája azért épült fel így, mert egy évadot terveztek először, így arra írtak egy történetet. Aztán a Nick rendelt tőlük mégegyet, és nem folytathatták a lezárt történetet, nyilván egy teljesen újat kellett írni. Aztán utána rendeltek még kettőt, amikhez ugye megint új történet kellett, de valamiért a 3. meg a 4. évadnak is egymástól eltérő története van... Bár kb. bármelyik két évad közül az a kettő van a leginkább összekapcsolva.
2014. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én nézem (néztem). F/14. Igazából szerintem a Korra legendája az Aang legendájára épül. Én egy-két érdekes dologra választ kaptam benne. Szerintem lesz Avatár 3 is.
2016. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!