Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi a Korra legendáját...

Ki nézi a Korra legendáját (The Legend of Korra)?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is írjatok légyszi!

Csupán kíváncsi vagyok, hogy mennyire gáz, hogy 18 éves fiú létemre nézem, mert kiskoromban imádtam az Aang legendáját, és Korra legendája még talán jobban is tetszik. :D



2014. júl. 26. 17:13
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
EZAZ!!:D
2014. júl. 31. 12:12
 12/29 anonim ***** válasza:

Énis nézem 18/L

Bár sztem Aang legendája jobb volt.

2014. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Én is aktívan követem. 16/F

Szerintem van olyan jó, mint az Aang legendája, bár az első néhány részt nézni elég fura érzés volt, de Korra abszolút szerethető karakter (ahogy a többiek is). Nekem felüdülés látni, hogy az Avatárok nem mind ilyen Aang féle szentfazekak, hanem igenis makacs, forrófejű és menjünk fejjel a falnak kaliberűek is lehetnek.

2014. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Pontosan! Nekem is ugyanez tetszik Korrában. Olvastam olyat is, hogy hiányzik belőle egy olyan karakter, mint Sokka. Szerintem Bolin sokszor majdnem olyan vicces, mint Sokka volt.:D

Igazából amit hiányolok az az, hogy keveset használja Korra az első megtanult elemet, a vizet. Aang szinte mindig az első elemet, a levegőt használta harc során. Korra is tarthatna magánál egy olyan kulacsot, mint Katara. (De ezt valószínűleg csak azért gondolom így, mert a vízidomítás a kedvencem, ezért is imádom Ming-Huát:D)

2014. aug. 10. 23:03
 15/29 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük kb már végig néztünk Aangot és Korra-t együtt vagy 100x | 22l-28F | (kb minden reggelizés mellé megnézünk egy véletlen szerűen kiválasztott részt :) ). Én kifejezetten szeretem Korrát. Első évad jó volt de a másik kettő eddig zseniális. Igaz a 3. évadot még csak 6 részt láttunk mert párom külföldön van és együtt akarjuk majd nézni mikor hazajön :3 Remélem soha nem lesz vége az avatár sorozatnak mert következő avatar már egy Earth bender lenne ami a kedvencem :)


28F

2014. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
én is remélem, hogy még lesz két sorozat, egy föld- és egy tűzidomár avatárral. :D
2014. aug. 15. 18:37
 17/29 anonim ***** válasza:
A 4. évad 2015 januárban jön.
2014. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
#17 Whoooooo. Alig várom! 3. évad elég durván ért véget.
2014. szept. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Előre hozták a 4. évad premierjét 2014.10.03-ra!!!
2014. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Gyorskérdés:

Miért barna Jinora szeme, amikor egyik szülőének sem az?

2014. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!