Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American Horror Story 1? Ezt...

American Horror Story 1? Ezt nem igazán értem.

Figyelt kérdés
Szóval az egész évadban úgy mondák, hogy Tate megerőszakolta Violett anyját.. De végül is nem megerőszakolta, mert az anyja nem tiltakozott vagy valami... Csak nem tudott róla, hogy az nem a férje.. Vagy ez is megerőszakolásnak számít? Bocsánat, a hülye kérdésért :S

2014. júl. 22. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Violett anyja azt hitte,hogy a bőrruhában a férje van,ezért nem tiltakozott,így ez szerintem nem számít erőszaknak.

Már régebben néztem az első évadot,így arra nem emlékszem,hogy valójában Tate vagy valaki más volt a ruha alatt.

2014. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tate volt a bőrruhában.
2014. júl. 22. 21:09
 3/11 anonim válasza:
100%
Gondolkozz egy picit! Persze, hogy megerőszakolásnak számít, hiszen a nő azt hitte, hogy a férjével szeretkezik, nem pedig egy másik pasassal.
2014. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Ez egyáltalán nem megerőszakolás, de ennek valami más nevet kéne adni :)
2014. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is más nevet kéne ennek adni.. :s Így nekem annyira furcsa.
2014. júl. 23. 08:37
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Amerikában több a vallásos ember,lehet azért fordították így.

Mert ott már ez is erőszaknak számít,hiába beleegyezett.

Ott kicsit "erkölcsösebbek" az emberek.


Ettől függetlenül nem nemi erőszak.

Inkább megtévesztéssel történő szex.

Mondjuk amikor vkinek a piájába drogot raknak és szexel vele az sem erőszak,de mégis akaratán kívül történt.

Más kérdés,hogy ilyen esetben lehet az illető nem fog vádat emelni,mert cikinek érzi,hogy a férje gumiruhában izélgeti és még a szemét sem ismeri meg:DD

2014. júl. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Meg azért aki a saját párját nem ismeri meg.Már csak alkatra is kiszúrnék még 5 cm különbséget vagy az alkatot.

Azért akit ismersz,főleg szexuálisan,teljesen tudod milyen a teste formája.


Azért ilyesmire nagyon kicsi az esély,minumum,hogy nagyon ittasnak kell lennie,hogy az ember összekeverje a férjét a szomszéd Pistával:DD

2014. júl. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem akkor erőszakolta meg a tate amikor a haydennel ijesztgettek a csajt (vivient)? Mert akkor tiltakozott és azt hitte hogy álmodja mert sem a rendőr sem a férje nem látott senkit
2014. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De, eroszaknak szamit, mivel azt hitte, hogy a ferje volt, egyebkent nem egyezett volna bele. Amugy, hogy az egyik elozore reagaljak: az is eroszaknak szamit, ha bedrogoznak es ugy dugnak meg, mivel minden annak szamit, ami az alany akaratan kivul, azaz beleegyezese nelkul tortent.
2014. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

De itt az alany beleegyezett.

Eszméleténél volt,sőt élvezte is:D


Szerinted ez erőszaknak minősül?

Jó,hát nem tudta ki az.De hát ez van:d

Azért ez eléggé irreális.Ki nem ismeri fel a partnerét?


Ha bedrogoznak az teljesen más,mivel nem vagy a tudatodnál,így nem is egyezhettél bele.

2014. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!