Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a vége a tegnap esti...

Mi lett a vége a tegnap esti Megérzés című filmnek? A tv2-őn ment.

Figyelt kérdés
Aki látta, kérem írjon, mert megakartam nézni, csak bealudtam. Az utolsó fél óra érdekelne. Előre is köszönöm.
2010. jan. 9. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Eljött a szerdai nap, Sandra Bullock megállapította, hogy a férje már elindult otthonról és mivel már tudta előre a forgatókönyvet, miszerint a pasi a 220-as km kőnél éri a halálos baleset, utánaeredt kocsival, hogy megállítsa. útközben felhívta, hogy a 220-as kőnél forduljon vissza. telózés közben lelkiztek egy sort, hogy mennyire szeretik egymást (előtte pár perccel a pasi felhivta a titkárnőt, hohy sztornó a kis légyottjuk a hotelben) és hogy ezentúl minden másképplesz.. stb. már majdnem úgy nézett ki, hogy a pasi megússza a balesetet, mikor egy nem várt fordulat következtében (ezt nem látta előre SB.) belement a pasiba hátulról egy nagy kamion és felrobbantak. SB persze totál kiborult, de aztán eszébe jutottak a lelkiatya szavai, hogy mindig van vmi amiért érdemes élni stb és a gyerekeiben lelte meg az élete értelmét a férje halála után. a legvégén pedig mutatták, hogy SB terhes, ez nyilván utalás arra, hogy a férje ilyen módon születik újra.

ritka jó film volt, az biztos, nekem nagyon bejött!

2010. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 9. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
huuh és az elején mi volt? én ott aludtam be :D Addig láttam hogy felkel a csaj és a férje még él- Nah most akkor ez hogy van, tényleg megérezte, vagy többször leforgott a nap?
2010. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elejét én sem láttam, boccs. Csak a közepétől
2010. jan. 10. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!