Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Internátus című sorozatot...

Az Internátus című sorozatot nézem, és ezt nagyon nem értem. A 3. évad 4. részénél járok, de amikor az elején van az, hogy "az Internátus előző részeiből", akkor egy csomó olyan dolgot mond, ami eddig még nem is volt. Ez mi?

Figyelt kérdés
Indavideón nézem, és nem, nem írtam rosszul, hogy melyik részt akarom nézni...de ezt nem értem, így nem is tudom nézni tovább. Nektek nem volt ilyen?

2014. júl. 13. 23:01
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt egyszer ilyen.. de valószínűleg kivágták. Hidd el nem maradsz le semmiről ha véletlenül kivágták. Szerintem ez a világ legjobb sorozata :D ne hagyd abba. :D Lényeges részt úgyse vágtak ki belőle. :)
2014. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam ott, akkor pont az a rész még nem is volt fent magyarul. De ha kicsit beletekersz, látod, hogy ismerős-e. Egyébként a többi évadnál is lesz ilyen, hogy pl. egy párbeszédet mutatnak, de folytatják, tehát az "Előző részekből" részt nem tanácsos áttekerni, de sokat valóban nem veszthetsz, ha megteszed, főleg a 3. évad elején. :D
2014. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!