Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (SPOILER) Ez lehetséges?

(SPOILER) Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Az 5. könyv végén leszúrják Havas Jont aki akkor már az Éjjeli Őrség 999. parancsnoka.

És már csak azért is meg fog halni, mivel az 1000 bűvös szám (vagy legalább is nagyon kerek) , így az 1000. parancsnok nagy ember lesz, akire még mindenképpen nagy szerep jut a további művekben.

Én nem olvastam csak nézem a Trónok harcát, és a kisfiúra gondoltam, aki lelövi Ygrittet mint 1000. parancsnok. Szerintetek lehet benne valami?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. júl. 12. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Ygrittet nem a kisgyerek öli meg, mivel ő nem volt benne a könyvben.

2. Ahhoz,h az a kisgyerek parancsnok lehessen, először csatlakoznia kellene az Őrséghez, aztán eltelnie vagy 20 évnek, plusz nagy dolgokat véghez vinnie.

Szal ez lehetetlen.


De ha már Jonnál tartunk, sztem beigazolódik az a feltevés,h Lyanna Stark és Rhaegar Targaryen fia, és mikor rendbe jön a késelésből,akkor Azor Ahai újjászületéseként fog visszatérni.

2014. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!