Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Family Guy (lehetséges, hogy...

Family Guy (lehetséges, hogy SPOILER) (alább)?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy Brian halála óriási felháborodást keltett?

Bár nem szoktam nézni a Family Guyt, de sokat hallottam erről a rajzfilmről. Az utóbbi napokban felröppent a hír, hogy kinyírták a kutyát a sorozatból, amin meg is lepődtem, mert nem számítottam erre. Ma reggel meg azt olvastam, hogy a rajongók felháborodtak ezen és követelik, hogy hozzák vissza Briant.


Ez számomra érdekes, mert ilyesmiről még nem hallottam. Amikor Kenny-t az ötödik évadban "végleg" eltávolították a South Parkból, nem hallottam olyan híreket, hogy felháborodtak volna ezen a rajongók. Az animéknél csak olyan hírt olvastam, hogy a Narutóban Itachi meghalt és egy rajongó öngyilkos lett emiatt.



2013. nov. 27. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lesz-e eredménye a rajongók összefogásának és Brian visszakerül a sorozatba vagy sem.


Azt se tudom, hogy Kenny végül minek a hatására került vissza a sorozatba.


Amúgy anno a Dallasban mikor meghalt Bobby, akkor is volt nagy rajongói felháborodás, aminek következtében visszakerült a sorozatba :)

2013. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen Bobby olyan szépen került vissza,h meghalt-eltemették-megsiratták, majd később egyszercsak ott zuhanyzott és a nője álmodta az egész tragédiát... xD

Sztem max szellemként fog visszatérni Brian, vagy majd jópár évad után lesz egy olyan nagy meglepi,h nem is halt meg, csak vmiért eljátszotta a halálát.

2013. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Arra emlékszem! :) Még gyerek voltam akkor. Akkoriban nem tudtam, hogy a rajongók miatt hozták vissza Bobby-t. De arra is emlékszem, hogy April is meghalt, és kérdeztem anyukámat, hogy azért csinálták a filmesek, hogy kivegyék a sorozatból? Azt felelte, igen, mert a színész felesége féltékeny volt az Aprilt alakító nőre.
2013. nov. 27. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:

SPOILER!!!



Már vissza is tért :D mivel a rajzfilm készítője volt a szinkronhangja briannak, várható volt, hogy bármikor újra felbukkan. Hát, megtörtént :D

2013. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vissza tért!
2014. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!