Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violetta! Mi a véleményetek?

Violetta! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

1. Leonról?

2. Jade-ről

3. Germanról?

4. Diegoról?



2014. júl. 8. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Az egész Viletta sorozattól hánynom kell...
2014. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*Violetta
2014. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akkor meg minek írsz? képzeld, van akik szeretik! igazából Diego érdekel, mert láttam, de nagyon ellenszenves.
2014. júl. 9. 07:19
 4/15 A kérdező kommentje:
kiváncsivá tettél. miért nem szereted a sorozatot? tudom, írnád hogy szar, de tényleg, miért?
2014. júl. 9. 07:21
 5/15 anonim ***** válasza:

1. szerintem León jófej kedves és jóképű csak néha nemis tudom, szinte mindent meg tudna oldani ha beszélne Viluval és nemcsak állna és bámulná Vilut és Tomast de amúgy ő az egyik kedvencem.

2. néha úgy gondolom hogy Jade magában nemis (annyira) gonosz inkább amiatt mert a bátyja uszítja. Néha viszont annyira hülye tud lenni hogy az már vicces

3. Hermánt annyira nem bírom habár haragudni sem lehet rá mert abban igaza van Angie-nek hogy "Hermán nem rossz ember csak nem tudja hogy hogyan beszéljen a lányával" és ezzel egyetértek. De attól még mint karaktert nem nagyon kedvelem.

4. Diegot nem nagyon ismerem de amit hallottam róla az alapján kis előítélettel "gonosznak" állítom be bár őis (szerintem) csak azért gonosz mert Ludmilla zsarolja de ezt még nem tudom.

2014. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1.válaszoló pacsi, egy véleményen vagyunk
2014. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös teljesen egyetértek, köszönöm a válaszod, a többieknek meg üzenem, hogy nem kötelező ide írni, szóval ha nem tudnak jó dolgokat írni, akkor inkább nyeljék le!
2014. júl. 10. 07:04
 8/15 Krisztike Esztike válasza:

leon és germán violettának a legjobbat akarják.

jade és diego?..........

te meg aki utálod a violettát akkor meg minek írsz és nézegeted a kérdéseket????????????

2014. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én is ezt kérdeztem tőlük előbb!!
2014. júl. 13. 06:15
 10/15 vilu fan válasza:

1. Leon:

Violettával nagyon kedvesen nánik és inkább lenne szomorú és nagynehezen eltűrné Thomast Violetta közelében, (ami nem lenne könnyű, mivel gyűlöli Thomast) minthogy Violettának lelki fájdaat okozzon, bár néha kicsit aranyosan nagyképű ami annyira nem taszító.

2. Jade:

Jade nem gonosz, őt nem étdekli

2014. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!