Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking Dead-ben Beth...

A The Walking Dead-ben Beth és Daryl beszélgetésének mi is volt a lényege?

Figyelt kérdés

Mármint mikor ülnek a konyhában a 4 évad 13. részében és Beth mondja Darylnek hogy "Szóval szerinted is vannak még jó emberek a világon. Miért gondoltad meg magad?" Daryl meg csak néz aztán a Beth kétségbeesetten mondja hogy "Ne.."

Ekkor jönnek a zombik stb..

Szóval nekem nem jött le hogy mi volt ez a "ne":o

Bocsi ha hülye kérdés.


2014. júl. 4. 12:04
 1/6 anonim válasza:
nemtudom, én még nem járok ott, de nem lehet h Daryl a "ne"-t zombikra értette?:D tudod, "uristen ne jönnek a zombik" csak a "ne"-t mondta ki. Bár Darly nem igy ijedős típus szóval.. majd ha eljutok odáig, megpróbálok rá válaszolni;)
2014. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta ezen gondolkozok :D És még mindig nem tudom én sem...Daryl nyilvánvalóan azért változott meg kicsit, mert közelebb került Beth-hez. Ezt viszont nem akarta kimondani. A hallgatásából szerintem Beth is ezt szűrte ki, hogy talán beleszeretett Daryl. És a csodálkozás miatt mondta azt, hogy "Ne.." Ez az én elméletem, de hogy a hülye zombik miéééért pont akkor jöttek :@ :D
2014. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
na elso vagyok. megneztem es fogalmam sincs:D nem hiszem h beleszeretetz amigy beth-be,azert van korkulonbseg kozottuk. meg akkor mi van carollal?:DD
2014. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is beleszeretett. Az én véleményem Carol-rol és Daryl-ről, az, hogy szerintem ők nem szerettek egymásba. Volt amikor ezt hittem, de ahogy egyre többet láttam, az jött le nekem róluk, hogy olyanok, mint anya és fia. Mármint úgy szeretik egymást. Elvégre darylnek alkoholista anyja meghalt a tűzben, Carol kislánya meg szintén meghalt, szóval lehet, hogy így közelebb kerültek egymáshoz.
2014. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azért, mert Beth hatással volt Darylre. Daryl beleszeretett Bethbe, ahogy előttem is írták.
2015. jan. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Norman Reedus azt nyilatkozta az egyik interjúban, hogy semmi sincs Beth es Daryl közt, mert Beth 18 éves, Daryl meg 30 felett van és egyébként itt a szinkronnal rontották el, mert eredetileg nem mond semmit, csak annyit kérdez, h "hmm?" Szóval, nem tudom, miért kellett így szinkronizálni, mert semmi értelme nincs
2015. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!