Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The walking dead-ben Beth...

A The walking dead-ben Beth mikor fog visszajönni? Mi van vele, szerintetek? Az 5. -ik évadban fog szerpelni? Összejönnek Daryl-l?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát vagy fog szerepelni, vagy Terminusban őt kínálgatták Rickéknek. :D

Daryllel? Biztos, hogy nem. Ha azt nézzük, hogy Daryl 30-40 között van, Beth meg 18... Szerintem kicsit furcsa lenne. Akkor már inkább Carllal fogjál összehozni, ha olyan kedvükben lesznek az írók.

2014. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vissza fog jönni. Úgy láttam, Emily Kinney bent van az 5. évados szereplőlistán, bár nem tudom, mennyire megbízható az információ.


SPOILER

Mintha láttam volna egy spekulációt arról, hogy valami

Gabriel nevű fickó vitte el, de mivel nem olvasom a képregényt nem igazán értettem a dolgot és egyelőre nem jártam jobban utána. Én úgy gondolom, hogy nincs Terminusban és nem is ették meg; szerintem később fogják váratlanul visszahozni, mint anno Merle-t.

SPOILER VÉGE


Remélem, hogy nem hozzák össze őket Daryllel. Az egész nagyon légbőlkapott, elsietett és klisés lenne, arról nem beszélve hogy szerintem eléggé "out of character" lenne, főleg Daryl részéről.

Szerencsére ahogy elnézem a készítőkkel készített interjúkat és miegymást, nagyon úgy tűnik hogy nem akarnak többet belevinni a kettejük kapcsolatába. Persze fenntartják a kétértelmű meg sejtelmes megjegyezéseikkel az érdeklődést, de semmi több.

Szerintem Darylt vagy Carollal hozzák össze, vagy senkivel. Figyelembe véve az eddigi évadokat, nekem minden más lehetőség nagyon furcsa lenne. De hát ízlések és pofonok. :)

2014. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy össze fognak jönni. Kicsit sem illenek össze.
2014. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én teóriám az, hogy vissza fog jönni, de kicserélődve, sokkal érettebben. És akkor végre lehet valami Daryl-lal. Én nagyon remélem, hogy összejönnek, de Beth most még szerintem túl kislányos benyomást kelt, így furcsa lenne. Beth és Daryl a kedvenc szereplőim (+ Michonne és Rick), szóval nagyon sajnálnám, ha Beth nem lenne benne az 5. évadban.
2014. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2014. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Miért ne jöhetne össze beth és Daryl? Elvégre a korkülönbség nem számít.
2014. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én végig reméltem, hogy kiírják, a legunalmasabb karakter az egész sorozatban és a 4. évad második felében is részek mentek el szinte csak vele.
2014. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!