Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak itt Star Wars rajongók?

Vannak itt Star Wars rajongók?

Figyelt kérdés

Én az vagyok, kedvencem a III. rész, meg persze Anakin Skywalker/Darth Vader, meg a VI. rész.

Nekem bejött ez az előzmény trilógia, szerintem tök jó, hogy megtudjuk mindennek az előzményét, meg az is jó, hogy fel vannak újítva és szebb a képminőség a régieknél, mint például Anakin Skywalker szelleme a VI. részben.


Igazából azért van ez a kérdés, mert körülöttem ugyan szerették, meg nagy szám volt, de mára nagyjából túlléptek rajta, és úgymond lejárt lemeznek tartják, holott nekem még mindig a kedvenc filmem, és nagyon várom a VII. részt, reméljük ez mindenkiben visszahozza majd az első hat részt is.


Nektek kedvenc rész?

Idézet?

Jelenet?

Megható/vidám jelenet?

Kedvenc karakter?

Bejött-e az előzmény?


Igazából beszélgetni szeretnék a Star Warsról, mert nem tudok már senkivel.


Vannak lányok is? :DD


Utólag annyi, hogy bejött nagyon az előzmény, szerintem a szereplők a legeslegjobb választások voltak, mondjuk anakin is hasonlít rendesen a fiára.

De az tény hogy a barna hajú anakin skywalker jedi szereplője mellé nem egy olyan kis kerek fejű, szőke hajú 9 éves anakin kellett volna.



2014. júl. 4. 02:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Meg valaki le tudná nekem írni az összes Star Wars filmet, mesefilmet, sorozatot, játékot sorba állítva?

Mondjuk asszem hogy a clone wars mesefilm valahol a 2. és 3. rész között van vagy mi.

Valaki leírja sorba mindet? A játékokat is.


A másik meg hogy leírjátok az összes star warsos könyvnek a címét?

2014. júl. 5. 00:14
 12/12 anonim ***** válasza:
[link] Elég hosszú lenne leírni, de ezen az oldalon sok mindent találsz.
2014. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!