Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doctor Who rajongók! Van...

Doctor Who rajongók! Van valami, amit hiányoltok a sorozatból? Ha igen, mit? Ti mit tennétek bele/milyen részt készítenétek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a régi szériában volt-e hasonló karakter, de én például szívesen megnéznék pár részt "gyűjtőkről", akik más bolygók lényeivel, kultúrájával foglalkoznak. A Doktor meg remek ellenségekre tehetne szert bennük :)

Meg az Idő Lordokat hiányoltam, de örömteli, hogy visszaírják őket a sorozatba.

2014. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A DW úgy tökéletes ahogy van :3 No jó, azért Steven Moffat-ből már kezd kicsit elegem lenni, nyugodtan elmehetne Sherlock-ot forgatni és akkor abból is több lenne :)


Amit hiányolok? Nincs minden napra egy új rész :) A viccet félretéve, ami nekem eddig hiányzott belőle, azt az 50. évfordulós részben visszahozták mind. Ott volt Tom Baker, David Tennant, egy részben láthattuk őket, ez nekem már elég volt :) Esetleg egy SherlockxDW rész vicces lenne, de abban biztos vagyok hogy Moffat nem akarja összekeverni a két sorozatát.

2014. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért utáljátok Moffattot. Szerintem új színt vitt a sorozatba.
2014. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hehe, nem utálom én :) Csak mennyivel jobb lenne, ha helyette több Sherlock lenne! Más is tudja ugyan ilyen jól csinálni a sorozatot, és akkor lenne DW is folytonosan meg Sherlock is :) A DW mindig is epizódikus sorozat volt, és mióta ilyen nagy befolyást szerzett, kezdi elveszíteni ezt az epizódikusságot a sorozat. Bár tény, ezt Ő maga is észrevette és a 7. évad már olyasmi lett mint a régi DW :3
2014. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én David Tennant-et hiányolom, de nagyon.
2014. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én jobban szeretem ha a részek kicsit jobban összekapcsolódnak.
2014. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


David Tennant-öt én is hiányolom. Ő Tom Baker mellett a másik nagy kedvencem :D

2014. jún. 29. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Asszem ezen a ponton új lendületet adhatna a sorozatnak, ha valami talpraesettebb szervezet elhatározná, hogy körmére néz egy kicsit a mindig, mindenbe beleavatkozó Doktornak. A klasszikus sorozatban az időurak tartották rajta a szemüket, az RTD érában pedig a saját erkölcsi aggályai fogták vissza. A Waters of Mars óta viszont lassan eljutottunk oda, hogy szinte a Doktor az univerzum legfőbb hatalma aki bármit megtehet, amit nem szégyell. Érdekes volt persze végignézni ezt a folyamatot, de simán el tudom képzelni, hogy az Árnyékegyezmény vagy az Időügynökség egyszer csak észbe kap és bekeményít, róluk úgyis alig tudni valamit. Vagy épp a Csend is kaphatna egy új funkciót ebben a formában, elvileg a Pápai Főrendszer jogutódjaként most úgyis ők felelnek az univerzum biztonságáért.
2014. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!