Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Transformes Primenak van,...

A Transformes Primenak van, vagy lesz még valamilyen folytatása?

Figyelt kérdés

Megnéztem mind a három évadot, illetve a záró filmet, de elég vérszegénynek tűnt nekem a lezárás. Az álca vezérekből még jó páran életben maradtak. Igazából azt vártam, hogy majd szépen kinyírják a végére az összes álca parancsnokot, de így ez elég gáz.

Arachnidról meg ki sem derült, hogy pontosan mi lett vele. Utoljára a harmadik évadban szerepelt, de aztán valahogy el lett felejtve. Elég gáz, hogy Arcee bosszúi sem teljesültek be.


Tehát akkor hogy is van ez?



2014. jún. 20. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én számítok arra, hogy az IMDb-n lehúzzák, de ez nem is számít, hiszen az az oldal tele van elviselhetetlen Transformers rajongókkal, akik lepontoznak mindent, ami nem felel meg az ő specifikus elvárásaiknak, például ha a rajzfilm vidámabb és humoros, és nem véres meg erőszakos, mint ahogy ők akarják.
2015. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

8 Nem baj ha finyiffan de aszért valami faszántosabb halál kéne a leghűségesebb és egyik legerősebb álcának mint energon veszteség mert három ember gyerek bezárta az árny zónába. Vagy ez csak szerintem gáz hogy soundwave nem tom hány autobotott és mennyi évig megatron leghűségesebb katonája volt igy hal meg?

három kölyök miatt?

2015. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is az, de szerintem a legtöbb halál a sorozatban szintén elég béna vagy felesleges volt.


Mondjuk Soundwave még akár élhet is, ha valahogy sikerült lecsökkentenie az energiafogyasztását. Jó lenne, ha visszahoznák az új sorozatba, hiszen nem kéne hozzá bonyolult magyarázat, bár ezt kétlem, hogy megtennék.

2015. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Soundwavenek tipikusan olyan legyőzése volt, hogy még vissza lehessen hozni a sztoriba.


De amúgy tényleg elég béna legyőzése volt minden Álcának, hisz egyiket sem izgalmas csaták során ölték meg az Autobotok, hanem vagy más álcák keze által haltak meg, vagy pedig meg sem haltak.


Dreadwinget Megatron öli meg, Breakdowmot Arachnid szedi szét, Knockoutból jó fiú lesz, Soundwave ugyebár csapdába esik, Starscreamről, Schockwaveről és Arachnidről pedig ki sem derül, hogy mi lesz velük csak szimplán el lesznek felejtve.

Megatronak pedig a stílusos legyőzése után van képe feltámadni...

2015. máj. 4. 00:11
 15/15 Kecske.9000 ***** válasza:
Airachnid valószínűleg kifogyott az energonból és meghalt, Starscream él, Soundwave valahogy visszajön az Árny zónából, Knockout meg tudtommal többet nem szerepel. (Legalábbis a RID-ben nem láttam eddig)
2019. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!