Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Transformes Primenak van,...

A Transformes Primenak van, vagy lesz még valamilyen folytatása?

Figyelt kérdés

Megnéztem mind a három évadot, illetve a záró filmet, de elég vérszegénynek tűnt nekem a lezárás. Az álca vezérekből még jó páran életben maradtak. Igazából azt vártam, hogy majd szépen kinyírják a végére az összes álca parancsnokot, de így ez elég gáz.

Arachnidról meg ki sem derült, hogy pontosan mi lett vele. Utoljára a harmadik évadban szerepelt, de aztán valahogy el lett felejtve. Elég gáz, hogy Arcee bosszúi sem teljesültek be.


Tehát akkor hogy is van ez?



2014. jún. 20. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2015-ben fog kijönni egy "laza folytatás", ami a Transformers: Robots in Disguise címet viseli majd.


Azért mondom, hogy "laza", mert ugyan a Prime folytatása, de évekkel utána történik és teljesen új sztorija lesz, új szereplőkkel. A rajzfilm stílusa és képi megjelenítése is totál más lesz: inkább vidám és humoros, semmint olyan komor és sötét, mint a Prime hangulata.


Szerintem jó lenne, ha megválaszolnák a nyitottan maradt kérdéseket, lehet, hogy foglalkoznak majd ezzel is, de azért nem számítok erre.

2014. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2014. jún. 26. 11:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó a Transformers Prime, remélem befejezik, mert a Predacons Rising nem volt igazi befejezés...

Megatron él és Optimus meghalt, ez nem jó befejezésnek.

Jó lenne ha RENDESEN befejeznék...

2014. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is óriási hülyeség, hogy Megatron feltámadt.

Most komolyan, a sorozat utolsó részében volt egy nagyon stílusos és hangulatos legyőzése, és erre tessék, a készítők képesek visszahozni a sztoriba. Szánalmas egy fordulat...


Meg különben is mi az hogy Starscream és Arachnid életben maradt? Mindketten megöltek egy-egy autobot szereplőt, és még csak meg sem bűnhődtek érte.


Ez tényleg nem normális befejezés...

2014. jún. 28. 22:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Starscream lehet, hogy meghalt. Bár a film igazából más jelenetre vágott, amikor a Predacon-ok rávetették magukat, a hangja (Steve Blum) szerint megölték.


Persze ez lehet, hogy csak az ő személyes véleménye, és a készítők nem így gondolják. Szerintem ennél faszántosabb halált érdemelne Starscream, mert elég gáz, hogy nem azok győzik le, akik végig harcoltak ellene és akikkel régóta fennálló, "személyes" ellentéte van, hanem ezek az új karakterek, akikkel szó szerint csak a sorozat végén ismerkedett meg.

2014. jún. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azért kiadhatnának egy rendes Transformers Prime befejező filmet, jó volt a Predacons Rising, DE Megatron él, Optimus meghalt!

Tehát most így élnek a Sybetronon,és Megatron nem lázad fel???

2014. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lesz. Prime 2.
2014. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
meg szegény soundwave sem halhat meg energon veszteségbe ez már gáz lenne most komolyan. . . .
2015. jan. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8


Miért? Ő gonosz karakter, úgyhogy nyugodtan kinyiffanhat. Nem kár érte, ahogy a többi álca karakterért sem.

2015. jan. 3. 20:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz a TFP folytatása a TF-Robots in disguise lesz, de valamivel viccesebb formátumban mint a TFP volt. Itt az autobotok vezetője már Űrdongó lesz, akinek "megjött" a hangja. Új szereplők is lesznek benne...

Nem tudom mit hoz, jó lenne elkezdeni majd nézni, remélem nem húzzák majd le IMDB-n....

2015. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!