Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok összességében a...

Mit gondoltok összességében a Trónok Harca 4. évadáról?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:

SPOILER ALERT:


Nem volt szép Bélát pont carás közben kinyírni :D


-------------------------------------------------


Szerintem nem volt rossz, csak kicsit kevés a 10 rész. Meg meghalt pár szereplő, akiket nem szerettem volna halottként látni (lehet, hogy a könyvben is kipurcantak, aztán azt követi a sorozat, de én nem olvastam a könyvet, ami alapján a sorozat készült). Mondjuk meghaltak Tajgetoszpozitív szereplők is.


Daenerys-es szálból több is lehetett volna benne.

2014. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően tetszett, mert sok olyan dolog történt, amit már nagyon szerettem volna a sorozatban is látni. Pl. Joff megmérgezése, Tywin megalázó halála, az Erdő Gyermekei, Folyami Brynden, Qyburn beinduló emberkísérletei, Sansa elér Sasfészekbe, stb.

Szóval ezeknek a részeknek nagyon örültem. Egy dolgot sajnáltam. Kihagytak egy olyan eseményt, amire már jó sok éve vártam a könyvek olvasása után. Igazából az egyik kedvenc részemet. És most várhatok rá legalább egy évet. Na ez nem fair. :(

2014. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kire vártál? Lady Stoneheart-re?
2014. jún. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyolcadik rész után simán rámondtam, hogy az eddigi legjobb évad. Nagy hiba volt... Jött egy 9. amivel nem igazán voltam megelégedve, bár másodszori nézésre már nem volt nagyobb bajom vele de még mindig nem az igazi. Majd egy 10. rész, ami egy sima résznek nagyon jó, sőt mi több zseniális lett volna, azonban évadzárónak kevés... És igen, én Lady Stonehearth-ot hiányoltam. Őt már a 3. évad végére is be lehetett volna tenni, bár jobban belegondolva inkább most kellett volna. Így nem tudom mit fognak még húzni Brienne szálán... Le kellett volna most tudni. Bár végül is az se lenne rossz, ha az 5. évadba beteszik cold opening-nek.
2014. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"kire vártál? Lady Stoneheart-re?"


Igen.


Brienne szálán nem kell semmit húzni. Még van elég sztorija. Ugye elvileg most fog belefutni Randyll Tarlyba, Sam apjába.

2014. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg kimarad az a szál az ötödik szériából. csakúgy mint Bran szála. nagyon előreszaladtak ezzel a két karakterrel.
2014. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a karakter összemosások és a kivett karakterek megleptek.

pl erős belwas és a szarvason lovagló brandon stark.

meg az,hogy mit keresett a kecske a falon?

2014. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jah igen...

ami nagyon pozitív volt,az-az,hogy meg merték lépni arya bedurvulásait,mert a többi részben-pl szökés harrenhallból-kispórolták,pedig az a karakter fejlődés szempontjából szerintem fontos lett volna,hogy már akkor szenvtelenül és csellel ölt,de végül megkaptuk a kocsmás résznél.

2014. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!